EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By drazku
#1745575
witam posiadam e fajke od około 2 tygodni i paliłem liquidy od vilta wszystko spoko uczyłem sie kółek czesto wszystko było spoko wczoraj kupiłem nowy liquid od "oplus" (marka w ogóle nie znana bo mało na necie jest) i tak sobie wczoraj próbowałem kółek często i nagle mnie naczeło mnie kłóc w gardle to nie paliłem dzis w ogóle i jest lepiej ale nie wiem czy to przez badziewny liquid czy zbyt czeste robienie kółek ktos cos miał podobnego?
Awatar użytkownika
By sikor370
#1745576
To ewidentnie przez te kółka :p
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1745579
Mironku, to chyba w Twoim przypadku przez niedosyt kółek, które kolega drazku zaś ewidentnie przekołował.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1745580
A ja po przeczytaniu tego posta drazku zaczałem walić kółko za kółkiem i teraz będę czekał na efekt, muszę to sprawdzić, czy efekt będzie podobny...Fakt machnąłem je na bazie VPG + 555, ale to może być ciekawe doswiadczenie
Awatar użytkownika
By Hunka
#1745585
Limit ostrzeżeń przyznany na ten rok zdążyłam już wyczerpać więc mogę tylko zamknąć.
Uroczyste otwarcie przewiduję na dzień najbardziej stosowny czyli 1 kwietnia.
(Oczywiście pod warunkiem ze autor do tej pory zdąży się zapoznać z regulaminem).
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.