EPF
Awatar użytkownika
By kokodżambo
#1745563
489 dni - rok i 4 miesiące, od 11 lipca 2015 do 11 listopada (data całkowicie przypadkowa, ale może wolny dzień też coś miał do tego) 2016 - tyle czasu spędziłem z e-papierosem.

Zaczynając od dawki 18 mg/ml, szybko, szybko zmniejszone do 12, a po paru tygodniach do 6 mg/ml. Po jakichś 2 kolejnych miesiącach na 3 mg/ml, a jakoś wiosną tego roku do około 1 mg/ml. Około, bo mieszałem na oko, raz trochę więcej, raz trochę mniej i z czasem starałem się coraz mniej - 0.3 mg/ml, 0.1 mg/ml - tak zszedłem do 0 bezboleśnie.

I w sumie jesienią 2016 zacząłem się łapać na tym, że zasadniczo nie potrzebuje już nawet wapować - jak wyjdę z domu bez e-papierosa to nie muszę się po niego cofać, w robocie mogę przesiedzieć nie sięgając po e-p, w domu zresztą też. I nie ma paniki - jest zasadniczo "meh".

Sprzętu jeszcze nie wyrzucałem ani nie sprzedawałem - nosiłem ze sobą na wszelki wypadek, jakby nagle potrzeba chwyciła, ale nie chwyciła, żyję normalnie, stresów miałem naprawdę sporo w tym czasie, a byłem spokojniejszy niż zwykle, imprezy również bez problemu, w towarzystwie ludzi palących i wapujących.

Teraz po ponad półtora miesiąca "na czysto" sądzę, że można ogłosić sukces, a sprzęt wystawić na rynek. Choć oczywiście walkę toczy się nadal - czasem gdzieś widząc człowieka z papierosem pojawia się nadal myśl, że może bucha mógłbym teraz wziąć, przecież nie jestem już uzależniony, tylko jednego.

Ale wiem też, że kosztowało mnie to sporo czasu i pracy, więc nie - daruję sobie tego okazjonalnego papierosa czy bucha, bo to zawsze się tak zaczyna. A nie mam zamiaru ponownie budzić się z myślą, że muszę zajarać.

Mam nadzieję, że nikogo nie zanudziłem moimi smutnymi wynurzeniami. Piszę to wszystko, bo może ktoś potrzebuje wiedzieć, że da się. Sam w to nie wierzyłem 2 lata temu, paliłem ponad pakę dziennie i nie wyobrażałem sobie życia bez nikotyny, ale dzięki e-p się udało.
Awatar użytkownika
By marki51
#1745566
Gratulacje, tak trzymaj :beer:
Awatar użytkownika
By gemino
#1745687
Szacunek :hat_low: Gratuluję i życzę wytrwałości, oraz samych sukcesów w życiu :drinkb :drinkb :drinkb
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1749815
Wow! Cóż za osiągnięcie!
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.