EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By koval1990
#1693161
Witam

Mam problem od paru dni z cuboidem mini a mianowicie cos swiruje mod, co jakis czas ( co kilka minut ) sam sie zapala, nie wazne czy mam atomizer czy tez nie.
Ciagle praktycznie pokazuje pelna baterie ( czasem jak ma dobry humor to pokazuje faktyczny stan )

Tak reseteowalem go. Oddalem go tez na gwarancje, facio powiedzial ze wgral od nowa system i nie zauwazyl zeby cos bylo " nie tak "
Ofc ja juz w dzien odebrania go z gwarancji wiedzialem ze jest kicha bo dziwnym cudem do konca dnia nic baterii mi nie ubylo.

Dzis nagralem cala sytuacje, jak mod sam sie zapala i pokaze jutro to Panu ktory przyjal mi go na gwarancje ale pytanie mam do was, czy ktos sie z tym spotkal ??

Raz nawet mial taka faze ze sam sie przelaczal a dokladniej time na puffy i na Ampery ...

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Diamante
#1744205
Mam to samo w Evicu VTC mini. Zapala się sam, ale nie grzeje. Po prostu ekran się podświetla i to wszystko. Pokazuje również czasem pełną baterię. Jak zmienie z HG2 na VTC5 to jest okej i potem jak wrócę znów do LG to wszystko jest w porządku. Od czasu do czasu ma takie odpały.
Wersja softu: 5.04.
Awatar użytkownika
By Diamante
#1745322
Nie, raczej nie. Teraz przez te dni ani razu to mi się nie stało. U mnie to jest naprawdę sporadycznie.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.