EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By mariaan
#1737916
Witam. W piątek zakupiłem nowego ijusta S. Popaliłem trochę, niby wszystko spoko. Chciałem dolać olejku i okazało się, że liquid ucieka przez air hole, przestaje gdy liquid zejdzie do pewnego poziomu. Co to może być? Pomocy ;/
By skaecik
#1744004
Ja bym sprawdził wszystkie uszczelki czy są całe i ogólnie czy parownik jest dobrze skręcony.

Wytapatalkowane
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1744192
Prawdopodobnym powodem wycieków jest brak bardzo cieniutkiego, przeźroczystego silikonowego oringu na grzałce. Ostatnio bardzo często zdarza się, że ten oring leży luzem w opakowaniu po grzałce, a jest go naprawdę łatwo przeoczyć i wyrzucić razem z opakowaniem.


By Miszson
#1744664
Witam
Mam problem podczas ładowania epapierosa. Gdy go podłączam włącza sie dioda że sie ładuje, ale po jakimś czasie sie to wyłącza i wcale sie nie ładuje.
By Miszson
#1744668
Dodam, że sprawdzałem czy sie ładuje na kilku ładowarkach i nic to nie dało ciagle jest ten sam problem.
By Shayon.
#1745163
Hej, mam pewien problem, mianowicie dioda przycisku włączania ciągle miga, a IJust nie działa.
Wczoraj kupiony i w sumie to nie wiem co z nim jest, gdyż jest to moja pierwsza zabawka tego typu.

Dioda po prostu miga, nic innego się nie dzieje.
Ładowałem go całą noc, więc nie chodzi o ładowarkę.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1745168
To samo g...... , reklamuj.
By Shayon.
#1745169
Na gwarancji nie wiadomo czy mi go przyjmą w ogóle, a jak już to zrobią to poczekam z 2 miesiące minimum.

(Brak paragonu)
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1745175
To gdzie go kupiłeś, wczoraj kupiony i brak paragonu.... Eleaf'a iJust2, S omijaj łukiem.
Popatrz sobie Pico bądź VTC mini.
By Shayon.
#1745176
Kupowałem w edymie, ale zapomniałem tego paragonu.

Nie chcę zmieniać teraz sprzętu bo w takim razie pieniądze w błoto.
Awatar użytkownika
By sikor370
#1745177
a zamówienie masz na mailu albo coś....? mi wystarczyło takie zamówienie jak mi paragon sami przesiali
Awatar użytkownika
By sikor370
#1745180
nie wiem ale czarno to widzę... napisz, zapytaj e-dyma
By Archded
#1745386
Mam problem gdy próbuje odkręcić dolną cześć klirka to kręci się grzałka razem ze szybką nie wiem jak to odkręcić próbowałem kombinerkami ale nadal się kręci.
By radziola
#1745819
witam.

jestem nowy na tym forum więc witam wszystkich serdecznie.

miałem ten sam problem.

cieknie bo te uszczelki w grzałkach fabrycznych są do niczego.

jedyny półśrodek, który można zastosować, to zamontować grzałkę od Aspire Triton i nie będzie ciekło. sam tak zrobiłem i jest ok
By Quatz
#1746204
Witam, posiadam ijusta S i dzisiaj zauważyłem mały problem. Mianowicie, po wciśnięciu przycisku ten zamrugał 5 razy(to chyba oznacza zwarcie). Pomyślałem że to grzałka i wymieniłem ją. Jednak problem nadal występował. Po poluzowaniu clearomizera od baterii wszystko jest ok i można vapować, więc to chyba na pewno zwarcie. Tylko nie widzi mi się chodzenie z chybotliwym clearkiem na co dzień. Czy ktoś ma pomysł jak to naprawić? Dodam, że nadal jest na gwarancji więc w razie czego mogę go oczywiście reklamować.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1746213
Reklamuj. Lub oddaj o ile jest to możliwe.
O iJust S powinien zostać utworzony następny kilometrowy wątek o tytule: iJust S- problemy techniczne. :roll:
By Quatz
#1746216
Czyli to wina uszkodzonej baterii? A to mruganie to zwarcie jak mówiłem? Zdaję sobie sprawę że kupiłem sprzęt budżetowy i jakość nie powala, ale skoro proponujesz mi oddanie go to masz może jakąś alternatywę w cenie ijusta?
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1746217
W cenie tego cacuszka to chyba tylko iJust 2 - a o nim tuż wcześniej wspominany wąteczek już mamy i liczy sobie gdzieś tak około 90 stron. :wink:
By Zolwior
#1746810
Witam, od jakiegos czasu mam problem z epapierosem. Mianowicie bateria caly czas mi miga jakby byla rozladowana zamiast palenia. Nie wiem w czym jest problem bo bateria laduje sie normalnie.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1746814
U góry tej strony wyświetla się taka lupka - kliknij na nią i wpisz iJust S, zobaczysz dziesiątki tematów związanych z twoim e-papierosem. Czytanie i szukanie " nie boli "
Awatar użytkownika
By miron52
#1747118
SzaryMashohista pisze:No to taka sprawa przez te dwie dziurki gdzie daje się ta gumie tam wylewa się mi olejek w środku jest wszystko dokrrcone i just ma 2 dni


Tam gdzie olejek sie wylewa dołuż gumie aj ak nie pomże to wyżyć.
By przemo18
#1749039
Witam. Jestem świeży w temacie e-palenia. Na początek kupiłem iJusta S (chciałem zobaczyć, czy uda mi się przerzucić z zwyczajnych papierosów na e-papierosa), no i wszystko spoko, lecz chciałem, żeby ten e-fajek chociaż trochę posłużył, lecz pojawiły się problemy:
-liquid cieknie pod grzałkę, do tej podstawy, przez co potrafi się wylać np. w kieszeni, gdy leży bokiem;
-przy paleniu liquid "siorbie" i skropliny osadzają się na ustniku i wciągam je razem z dymem. Próbowałem na wszystkich grzałkach dołączonych do zestawu, lecz bez rezultatu. Tu pojawia się pytanie: jaką grzałkę lub jakie inne czynności podjąć, aby pozbyć się ww. problemów? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdro.
By 11LwG11
#1749405
Mam problem go naładować ijusta S wogule nie ładuje. Nie świeci się dioda przy ladowaniu i miga 10 razy jak chce zapalić. Pomożecie nie wiem o co chodzi?
Ostatnio zmieniony 14 sty 2017, 18:55 przez 11LwG11, łącznie zmieniany 1 raz.
By KaczoreGs
#1752476
Witam wczoraj zakupiłem sobię nowy sprzęcik.
Chodzi mi o iJust'a S.
Mam z nim pewien problem :/
Zalałem liquid, vapowałem przez jakieś 2 minuty.
Położyłem moda na stół (na płasko). Leżał tak jakieś 5 minut. Kiedy wziąłem go do ręki to w okolicy przepływu powietrza był cały mokry w liquidzie. Po prostu przecieka przez te wloty powietrza.
Nie wiem w czym jest wina. Sprawdzałem wszystkie uszczelki, dokręcałem ale nic nie pomogło.
Czego to może być wina? Grzałki? Czy też może bardzo rzadkiego liquid'u? Sprawdzałem na wszystkich oryginalnych grzałkach od iJust'a.
Pomoże ktoś?
Z góry bardzo dziękuję :)
By Apoltix
#1753391
Witam, mam problem z ijustem s, gdy wkręcam tank do moda to nic się nie dzieje tylko bateria mruga. A wiem ze grzałka jest dobra, ponieważ jak dokręcę tak do połowy gwintu to czasami czasami smaży. Nie wiem co się stało. Proszę bardzo o pomoc.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1753392
Zwarcie masz gdzieś na grzałce.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1753394
Ja tylko sugeruję, wejdź na chat to może coś wymyślą :lol:
By thomson76
#1758025
Witam nie dawno kupiłem nowy zestaw ijust s i chodzi o baterie po naładowaniu trzyma 8 godzin to chyba za mało bo koledze cały dzień jak to wygląda z tą baterią ile powinna działać
Awatar użytkownika
By bofh
#1758032
Z akumulatorami to jak z kiełbasą - jak się cienko pokroi to i na tydzień wystarczy ;)
By Gurbon
#1758356
Witam mam problem z niedawno kupionym iJustem S. Otóż bardzo często mi nie laczy z górą . Próbowałem z ijustem kolegi i gora podlaczona z jego atomizerem działa perfekcyjnie natomiast z moim nie.
Problem ten polega na tym ze jak go wlaczam i próbuje zapalić to po wcisnieciu przycisku miga mi kilka razy tak jakby się wyłączył . Nie wiem na czym polega ten problem ale czy jest on związany z pinem ? Proszę o pomoc
By Mesutxxx
#1758720
Witam, z gory przepraszam jeśli pisze temat nie w tym dziale i proszę o przeniesienie.
Zastanawia mnie ciągle jedna rzecz. Każdy poleca mi grzalke 0.18 do i justa . W tej chwili mam 0.3. Ze wzoru na moc wychodzi ze ns grzałce 0.3 na pełnym naładowaniu i just s podaje 60w - grzalka jest do 80. A na grzałce 0.18 na w pełni naładowanym i juscie wychodzi mi podawane 98w a grzalka jest do 80.

I teraz nasuwa sie pytanie jak to działa ? Czy będzie podawana ta moc 98w czy może max 80 ? Grzalka sie nie spali ? Warto ja kupić wgl ?

Proszę o szybka odpowiedz bo zastanawia mnie juz to od dłuższego czasu i postanowiłem spytać sie bardziej doświadczonych osób
By Mesutxxx
#1758735
No właśnie w tym problem, że nie wiem. Jakbym wiedział to bym nie pisał w tej sprawie do was. Poza tym każdy mówi mi to samo :) Zapewne są ciemni jak ja :D Jakbyś mógł to mógłbyś mi to wszystko wytłumaczyć i odpowiedzieć na pytania ?
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.