EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By mariusz777
#1744806
Witam.Mam takie pytanie ,czy baterie 26650 60A impulsowe i 50A ciągłe można będzie włożyć do boxa Hcigar VT 75,. Pozdrawiam

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
By mariusz777
#1744815
Obrazek,wyżej opisane baterie mają 60A impulsowego,a według specyfikacji produceta 55A,czy te 5A więcej nie wpłynie na działanie elektroniki .

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
By Krasnal45
#1744817
W silnikach nowej generacji, nie. A VT75, jest boxem nowej generacji :D
A w temacie: Jeżeli ktoś zrobi ogniwo o wydajności 100A, to też będzie dobre :wink:
Awatar użytkownika
By Mutango
#1744823
mariusz777 pisze:...wyżej opisane baterie mają 60A impulsowego,a według specyfikacji produceta 55A,czy te 5A więcej nie wpłynie na działanie elektroniki

Źle to rozumiesz. Mod jest odbiornikiem, a bateria źródłem energii. To mod obciąża baterię, a nie bateria moda. Jeśli odbiornik może pobrać 55A, to źródło powinno mieć taką właśnie wydajność lub wyższą. Gdyby bateria miała nawet 550A wydajności, to jeszcze lepiej i bezpieczniej, bo oznaczałoby że źródło jest obciążone tylko w 10 procentach.
Ostatnio zmieniony 26 gru 2016, 19:50 przez Mutango, łącznie zmieniany 2 razy.
By mariusz777
#1744826
Dzięki za dokształcanie,zapamiętam na przyszłość

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Mutango
#1744828
Żeby za bardzo nie mieszać w głowie, pomijam już fakt, że Output Current to nie jest prąd prąd płynący przez ogniwo, tylko przez grzałkę. W rzeczywistości DNA nigdy nie obciąża ogniwa większym prądem niż 25A (oidp)
By mariusz777
#1744841
Dla mnie to i tak za dużo,Ja tylko na moim poziomie wiedzy wiem że żarówka w aucie obciąża akumulator ,dlatego tu bylo moje pytanie żeby nie popełnić błędu w przyszłości,narazie na stanie baterie ijoy ~40A,jeszcze raz dzięki za szybką odpowiedź na moje pytanie i rozwianie moich wątpliwości co do zakupu bateri 60A/50A. Pozdrawiam

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.