EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By kamilo_2302
#1743632
Witam
Dziśgdy odłaczylem wieska od ladowarki ten caly czas pokazuje jak by byl ladowany choć wyciagne baterie i wloze dalej to samo co moze byc przyczyna
Awatar użytkownika
By Mircano
#1743735
Miałem to samo w moim Isticku 200W, przyczyna moim zdaniem to ładowanie przez USB, chociaż istick raz awaryjnie tak wylądował.
Pomogła naprawa gwarancyjna a dokładniej wymiana na nowy.
I nauczka że ładowarki bierze się ze sobą a nie przez USb :)
Pozdrawiam
By FlashGordon
#1743840
Elektronika dżojteka to syf, chwilę przed tym jak mój kubojd się zepsuł na amen miałem to samo. Nauczka na przyszłość, nie kupować nic od dżojteka
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1743847
FlashGordon pisze:Elektronika dżojteka to syf, chwilę przed tym jak mój kubojd się zepsuł na amen miałem to samo. Nauczka na przyszłość, nie kupować nic od dżojteka


Hmmm, a to dziwne.
Mam 3 "dżojteki" w rodzinie i na żadnego z nich nie narzekamy. :roll:
By kamilo_2302
#1743848
Ja mam 2 "dżojteki" tez nie mialem problemow z elektronika tylko raczej przez moj bład tak sie stalo bo byl praktycznie zawsze przez usb ladowany. Nie wiecie koledzy czy nie da sie tego jakoś naprawic moze wymiana gniazda

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
By FlashGordon
#1743864
DorotaM pisze:
FlashGordon pisze:Elektronika dżojteka to syf, chwilę przed tym jak mój kubojd się zepsuł na amen miałem to samo. Nauczka na przyszłość, nie kupować nic od dżojteka


Hmmm, a to dziwne.
Mam 3 "dżojteki" w rodzinie i na żadnego z nich nie narzekamy. :roll:


To jest loteria, wystarczy poczytać na forum, co rusz pojawiają się tematy gdzie ludzie opisują swoje problemy ze złomem od dżojteka. Udało Ci się może, albo nie używasz go na tyle intensywnie, że jeszcze Ci działa :)
By kamilo_2302
#1743913
Osobiscie znam kilk osób ktorzy maja joyetechy i sobie chwala ze elektronika jest jedna z najlepszych (nie porównuje do dna itd) i bezawaryjna wiadomo jak sie ją nadwyręża to i padnie. Jak to mówią jak sie dba tak sie ma

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
By FlashGordon
#1743939
kamilo_2302 pisze:Osobiscie znam kilk osób ktorzy maja joyetechy i sobie chwala ze elektronika jest jedna z najlepszych (nie porównuje do dna itd) i bezawaryjna wiadomo jak sie ją nadwyręża to i padnie. Jak to mówią jak sie dba tak sie ma

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka


Pewnie, że bezawaryjna, wystarczy poczytać forum, ciężko znaleźć wątek, w którym ktoś ma problem z dżojtekiem :)
By kamilo_2302
#1743944
Prawda jest taka ze na kilka milionów sztuk kilka moze byc wadliwych i nie ma reguly czy to joyetech czy dna

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.