EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Grabon_PL
#1742723
Witam.
Pod koniec zeszlego tygodnia zakupiłem wisemc rx 2/3 i wszystko było ok. Do dziś rana. Wieczorem jak zawsze odstawiłem moda na biurko a rano wyświetlacz już nie działał. Mod grzeje itp. Ekran raz na jakiś czas przy klikaniu mrugnie (tzn z 1/4 -1/3 ekranu) na ułamek sekundy. Moda da sie użytkować ale wszelkie zmiany wat itp na czuja trzeba robić ;/
Macie jakiś pomysł co to może być?

Napisałem już do edymka mam nadzieję że wymienią go na działający lub naprawią.
No bez jaj żeby mod tydzień wytrzymał.... jakieś żarty...
Awatar użytkownika
By Jajacek2
#1742727
Grabon_PL pisze:Napisałem już do edymka mam nadzieję że wymienią go na działający lub naprawią.

Jeżeli masz paragon to łaski nie robią, muszą wymienić.
By Vape Amator
#1766015
Trzeba zlutować takie dwa styki (nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa) i będzie działać :wink: Zdjęcia mniej więcej gdzie to jest (pierwsze dwa od prawej) i potwierdzenie, że sposób działa :wink:
Obrazek
Obrazek
By Wolas
#1766016
W moim rx 2/3 była ta sama sytuacja - po 2 tygodniach od zakupu (też e-dym). Zadzwoniłem, dogadałem się i wymienili na nowy w kilka minut podczas wizyty w sklepie :) może lepiej nic sam nie lutuj, mógłbyś stracić gwarancję (ale pewien nie jestem)
Awatar użytkownika
By d1roman
#1766060
d1roman pisze:Wystarczyłoby zareklamować sprzęt u sprzedawcy, a nie zakładać kolejny temat z :dupa i bić pianę na forum.

Pamoko pisze:Po pierwsze, wątek jest z połowy grudnia 2016, więc zapewne już nie aktualny :lol:
Po drugie, otwieranie i lutowanie czegoś co jest na gwarancji... nie skomentuję :?

Paweł,- to taka moja ogólna odpowiedź na tematy typu "Nowy sprzęt na gwarancji nie działa- RATUNKU co robić?"
A że nadgorliwy świeżak podbił temat, to już inna sprawa.
Sorry za OT.
By WiecznyStudent
#1766065
Ja wismeca' kupiłem 21 lutego, wyświetlacz padł mi 11 marca, 14 marca wysłałem im wraz z formularzem reklamacyjnym, dzisiaj dosłownie z 15 minut temu dostałem paczkę zwrotną z nowym Wismec'iem. Więc oni wiedzą ze to raczej jest wada farbryczna tego produktu.
By CodeineDreams
#1766079
Ja to myśle ,ze niezależnie od usterki ,zwyczajnie im się nie opłaca takiej taniej masówki naprawiać. Pewnie korzystniejsza dla producenta jest wymiana na nowe urządzenie niż rozbieranie tego, diagnoza, lutowanie, wymiana podzespołów itp. Potrzeba do tego ludzi i czasu co może przewyższać koszt produkcji.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.