EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By sajmon5544
#1738784
Witam,

Zakupiłem ostatnio swojego 1 moda (wcześniej egony). Jestem zadowolny, podoba mi się wapowanie z suba.
Moj nowy nabytek ma pewnie niedoróbki, albo coś źle robię, chodzi o napełnianie. Mam wersje TOP FILL czyli napełnianą od góry

Usunięto nieregulaminowy odnośnik.
M.


Po odkręceniu górej nakrętki można wlac liquid od góry, wszystko fajnie, ale zakręcenie tego spowrotem to katorżnicza praca. Górna nakrętka ma gwin na wewnętrznej osi i gwint nakręca się na "słupek" w atomizerze (słupek lub komin, zwał jak zwał), co powoduje podniesienie się dolnej osłony i umozliwienie przepływu liquidu do grzałki - fajne rozwiązanie, gdyby poprawnie działało. Zazwyczaj na zakręcenie spowrotem musze przeznaczy kilka minut siłowania się i przelanie się połowy dopiero co napełnionego do grzałki i wlotów powietrza - mega frustrujące. Czasami zaskoczy po 30 sek siłowania się i wtedy jest fajnie :)

Pytanie czy ktos też ma ten model i może powiedzieć jak u niego to wygląda?
Pytanie #2 Czy dolna część bazy się odkręca? Górną mi się udało odkręcić, ale dolna nie chce się kręcić i boję sie że szło pęknie jak sprobuje mocniej.
Awatar użytkownika
By miron52
#1738796
Nie mam tego wynalazku, ale mam inne napełniane od góry. Zasadą jest nie napełnianie z meniskiem wypukłym, trzeba zostawić trochę powietrza. Przy zakręcaniu capa, jak złapie gwint, odwrócić dripem w dół, odczekać chwilę aż powietrze powędruje do góry i dopiero wtedy dokręcić. Może ta metoda przy tym parowniku też się sprawdzi.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.