EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By apache
#1741334
No panowie czas się zbierać! Dzisiejszego dnia został wyemitowany program w TVP INFO! Jeżeli chcielibyście wiedzieć to wszystkie sklepy handlujące na polskim rynku e-fajkami w internecie należy natychmiast zgłaszać. Inaczej popełnicie sami przestępstwo.

http://www.tvp.info/27833145/11122016-1115

:oops:
Awatar użytkownika
By bofh
#1741340
Wytrzymałem do momentu, kiedy zobaczyłem tego kłamczucha Radziwiłła, za przeproszeniem czytających. Ciągle nie wiemy, co tam w środku jest :palm2 No to się kufa dowiedzcie w końcu bo istnieje obowiązek kart charakterystyki produktu. Trzeba ludzi nastraszyć, to może część wróci do jarania śmierdzieli? :evil: Niewiedza nie jest głupotą panie ministrze, ale uporczywe trwanie w niewiedzy już jest :twisted:
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1741345
Ta pani od uzależnień. No żal serce ściska. Nie będziemy rozróżniać. Bezpieczniej wrzucić EIN i trujące śmierdziele do jednego wora. Tylko dla kogo bezpieczniej?
I te kadry. Na przemian śmierdziuch, na przemian EIN. W ludziach kodują, że to to samo.
Materiał dla ludzi o mocnych nerwach.
Awatar użytkownika
By marki51
#1741348
Też mi się to kadrowanie w oczy najbardziej rzuciło. Ewidentna manipulacja odbiorcą :twisted:
Awatar użytkownika
By dexx33
#1741355
Wy to oglądacie?
Znaczy się TVP?Obojętnie który kanał.
Nie mogę uwierzyć, jak można oglądać tą propagandę i hipokryzję.
Nawet jak zamieścicie 100 linków to i tak nie kliknę, brzydzę się... i wstydzę *TORBA*
Awatar użytkownika
By SAS
#1741358
Odrazu widać że bat razem z swoim pieskiem na posyłki maczał w tym wywiadzie palce. I jestem w stanie się o to założyć że to on nakierował reporterów na sklep internetowy pokazywany w materiale.

Wysłane z Sony
Ostatnio zmieniony 11 gru 2016, 16:05 przez SAS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1741369
Madzia i Elżbietka, autorytety w dziedzinie EIN :mrgreen: [cenzura] jak widzę Konstantego i Jurka, to mi sie drobne w kieszeni rozmieniają.
Ostatnio zmieniony 11 gru 2016, 20:42 przez bulit73, łącznie zmieniany 1 raz.
By Krasnal45
#1741395
Pani Magdalena Cedzyńska - kierownik Zakładu Uzależnień.
Pani Magdaleno, dlaczego pani obrzydliwie kłamie. Czy nikotyna sama w sobie jest uzależniająca, czy potrzebuje jeszcze czegoś, co jest w analogach a czego nie ma w EIN, aby być uzależniającą? Jeżeli pani kłamie nieświadomie, bo jest pani tylko niedouczonym i nie doinformowanym pierdzistołkiem w tym instytucie, to niech pani zamilknie i poda się do dymisji ze skutkiem natychmiastowym, bo się pani ośmiesza...
Pani dr med. Elżbieta Puścińska - Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc
Pani Elżbieto, stwierdza pani, że poza nikotyną, w płynie do wapowania jest gliceryna i glikol propylenowy. Dlaczego nie rozwinie pani myśli, czym są te substancje i gdzie i do czego są używane w codziennym życiu? Powiada pani, że nie wiadomo co jest jeszcze w tych płynach i co się wydziela podczas podgrzewania w EIN. Ależ wiadomo, wystarczy poszukać badań, które są przeprowadzane na świecie i podać fakty, a nie perdolić trzy po trzy tego co na kartce napisali pani zleceniodawcy.
Żenada........ strach się bać :mrgreen:
Do wypowiedzi księcia radziwiła się nawet nie odniosę, bo trzeba by się zniżyć do jego poziomu, a tego, choćbym nie wiem jak się starał, nie potrafię...
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1741399
Mutango pisze:Ktokolwiek liczył na to, że usłyszy coś sensownego w TVPropaganda? :palm2


Nawet "Prognoza pogody" TVP jakaś taka...mglista :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam
Grzegorz

PS. Przepraszam za OT :oops:
Awatar użytkownika
By LogerM
#1741464
"Tyle trwały badania które miały udowodnić, że e-papierosy są również złe" - Katarzyna Gryga. Pytanie do pani z telewizora (bo dziennikarką jej nie da się nazwać): jakie badania? Jakie są ich wyniki? Czy bardzo bolało jak spadła na łeb?
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.