EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By puszcza
#1739946
Baterię dosłownie ładowałem 2 razy. Zawsze po podłączeniu kabla USB świeciła się czerwona dioda u spodu. Teraz po podłączeniu nic się nie świeci, ale pod ładowarką z założoną grzałką akumulator działa jak powinien. Jeśli go odłączę, to bez założonej grzałki po naciśnięciu chwilę przycisk świeci się na biało, później miga na czerwono.

Można jakoś uratować te ogniwo? Czy w obecnej sytuacji możliwe jest używanie tylko podpiętym pod usb? Czy jest to bezpieczne?

Obrazek
By Krasnal45
#1739970
Skoro ładowałeś ją dosłownie dwa razy, to mniemam, że kilka dni temu ją kupiłeś. Skoro kupiłeś ją kilka dni temu, to jest na gwarancji. Skoro jest na gwarancji, to zanieś ją do reklamacji...
By puszcza
#1739988
Gdybym mógł to zrobić to nie pisałbym na forum.

Po naiśnięciu przycisku na chwilę zapala się biała dioda i później 3-krotnie miga wielokolorowa.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1739989
puszcza pisze:Baterię dosłownie ładowałem 2 razy. Zawsze po podłączeniu kabla USB świeciła się czerwona dioda u spodu. Teraz po podłączeniu nic się nie świeci, ale pod ładowarką z założoną grzałką akumulator działa jak powinien. Jeśli go odłączę, to bez założonej grzałki po naciśnięciu chwilę przycisk świeci się na biało, później miga na czerwono.


Jeszcze raz? Bez grzałki nie działa? To normalne, że bez grzałki nie działa.
By puszcza
#1740191
Z grzałką.
Jakiś czas działała po USB, teraz tylko jak podłączam przewód to u spodu zapala się czerwona dioda ładowania.
Bez względu na to, czy jest podpięta czy nie, po naciśnięciu przycisku na chwilę zapala się białe światło - oznaka poprawnego działanai - by w momencie mignąć 3 razy na wielokolorowo - biało-niebiesko-czerwono i nic się nie dzieje.

Można to jakoś samemu naprawić? Żeby chociaż działała po USB?
Awatar użytkownika
By Timi
#1740192
Mnie chyba uczono innego języka polskiego. A na pewno innego precyzowania i formułowania własnych myśli.
:palm
By puszcza
#1740402
Przy podłączonej grzałce (sprawdzałem na 2, w tym 1 nowa) na ułamek sekundy świeci się biała dioda (informująca o poprawnej pracy) by później 3-krotnie zamrugała dioda biało/niebiesko/czerwona i nic się nie dzieje.
By Krasnal45
#1740403
A może wreszcie dowiemy się gdzie i kiedy kupiłeś tego Evoda? Jaki ma całkowity przebieg? Bo to, że Ty ładowałeś ją tylko dwa razy, to niewiele mówi. Jeżeli ją odkupiłeś od kogoś, to ile czasu ten ktoś ją używał?
Awatar użytkownika
By e_sat
#1740498
Mnie puszcza zadziwia i tak, minęły całe dwa lata od jego rejestracji na forum, a to dopiero pierwszy problem. Nie jest z tych "szybkich" idżastowców, którzy kilka minut po rejestracji zgłaszają problem z iJust2 lub S :D
Trzeba jakoś mu pomóc...
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.