EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Gienio
#1740025
Witam, przyszedł do mnie mod zakupiony podczas promocji Black Friday, niestety nie za bardzo chce działać :x
Posiadam baterie tzw. ''laptopówki''. Sprawdzając napięcie na multimetrze mają cały czas od 4.01v do 4.13v - 4.20v.
Gdzie leży problem ? Otóż problem jest taki że baterie naładowane do końca, włożone do moda zamiast normalnie działać to wyświetla mi się komunikat "Check Battery". Dodam że te same baterie działały w iStick Pico i iStick 100w. Jeżeli już załapią to na sekundę, na modzie pokaże napięcie 1.48v i znowu jest komunikat "Check Battery". Za tydzień - 1.5 tygodnia i tak będę miał VTC5/LG HE4 / Samsung 25r ale do tego czasu chciałem przetestować ten sprzęt ;x Jakieś pomysły ?
Dodaję zdjęcia z multimetru żeby nie było że ściemniam :v
Obrazek
By skaecik
#1740044
A jaką masz grzałkę zamontowaną?

Wytapatalkowane
By Gienio
#1740070
Bez parownika mam ''Check Atomizer". Sprawdzałem na dripperze Derringer od Tobeco, Dodge v3 i tanku od iJusta 2 mini. Wszędzie to samo. Wsadziłem baterię do ładowania ok. godziny 14, naładowała się w 60-70% i jak na razie nie wyskakuje ten błąd, nawet udało mi się zrobić pierwszego bucha ! :lol: Możliwe też że wina baterii, bo ta pochodzi z innego modelu. Napisze co i jak gdy naładuje się do końca :)
By Krasnal45
#1740177
Kup porządne wysokoprądowe akumulatory i problem zniknie. Laptopowe mają za małą wydajność prądową. Te w powerbankach są jeszcze słabsze. Szukaj akusów z prądem rozładowania od 10A (to absolutne minimum) w górę.
By Sharax
#1895633
Wiem ze pisze troche po czasie xD ale mi wyswietla to samo na baterii awt imr 18650.
Kupiłem go noe dawno i nie wiem czy wyposażyć się w pożądną ładowarke bo usb cos nie styka czy kupic nowy akumulator bo nie wiem co może być przyczyną
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.