EPF
Awatar użytkownika
By sohers
#1097918
Witam,
ponieważ już duża część przycisków została wysłana i być może jak poczta się spisze dotrą do swych właścicieli już jutro zapraszam do dzielenia się opiniami w tym temacie:)
zdjęcia jak najbardziej mile widziane :wink:

pozdrawiam :beer:
By Krasnal45
#1100837
I mój guzior dziś dotarł. Tak na szybko: na JGMie prezentuje się wyśmienicie i działa jak marzenie. Wieczorem jeszcze skręcę go z Jackowym JMem. Fotki pstryknę jak będę miał czym. Już zaczynam żałować, że nie zamówiłem dwóch :mrgreen:
Awatar użytkownika
By daras25
#1102259
Mój dotarł dzisiaj . Dzięki Sohers za szybką wysyłkę :)
Prawdę mówiąc nie ma co dużo pisać , wygląda oryginalnie , działa rewelacyjnie i jakość wykonania bez zarzutu .
Zaskoczyło mnie bardzo dobre spasowanie elementów co nie każdemu się udaje nawet przy tak prostej konstrukcji .
Wkręcałem go do czterech różnych rurek i z każdą pasuje idealnie .
Kilka fotek na potwierdzenie :

Vela
Obrazek

Corvinuss
Obrazek

Rurka od Senia
Obrazek

JM
Obrazek

I sam włącznik
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Siła i niezawodność w prostocie :wink:
Jeszcze raz dzięki i czekam na kolejne małe serie ze zmienionym design-em ( dla urozmaicenia ) a przy takiej jakości na pewno będzie więcej zadowolonych klientów :D
*CZAJNICZEK*
By Krasnal45
#1102817
A ja tak z nieśmiałym zapytaniem do Sohers'a: nie pomyślałbyś nad takim cudem fi20 z gwintem 20X0.75? Myślę, że kilku chętnych by się znalazło :wink:
By freezyear
#1102937
20x0,75 to chyba Nemesis Tobeco (ten nowszy) ma. W razie czego byłbym chętny na 1 sztukę :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
By Krasnal45
#1102945
freezyear pisze:20x0,75 to chyba Nemesis Tobeco (ten nowszy) ma. W razie czego byłbym chętny na 1 sztukę :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Przeczytaj dokładnie mojego posta, a potem wyciągnij wnioski :lol: FI20
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1103058
Po kilku dniach użytkowania. Pierwsze, bardzo pozytywne, wrażenie absolutnie się potwierdziło w codziennym użytkowaniu przycisku. Czyli pięknie, skutecznie i trwale *CZAJNICZEK*
Sprawdzony ze wszystkimi ruresiami JM i CorvinusS. Luks !

Za te pieniądze to hit roku. I powtórzę się - baran byłem, że jedynie razy raz ( :mrgreen: ) zawinszowałem. A tak razy trzy byłoby w sam razik :twisted:

I dwie foty mistrza niewidomych fotografów :mrgreen: :mrgreen:








Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By donjohn
#1103062
Dla Mnie ten guziol jest rewelka :D
Żałuje , że tylko 1 sztukę wziałęm :x
Przydałby mi się taki do Mankosa czyly 20X0,75 mile widziane panie sohers
GOOD JOB !!!!!
potem cykne fote mojego składaka :drinkb

Edyta :

Obrazek
Obrazek

składaczek - drip sohersa , JMG , adapter, rura od diablo reaver i guziol sohersa - transformers w uj :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 07 cze 2014, 15:18 przez donjohn, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1103069
donjohn pisze:...GOOD JOB !!!!!...


Mówię przecież :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By donjohn
#1103071
Gwido67 pisze:
donjohn pisze:...GOOD JOB !!!!!...


Mówię przecież :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam
Grzegorz


Jo jo niech sohers robi liste jeszcze raz :mrgreen:
Awatar użytkownika
By leemac
#1103116
Great job with this sohers :) excellent switch. The throw and action is perfect. Thank you :beer:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I'm looking forward to your future projects :mrgreen:
By djMarco
#1104679
Przycisk rewelka ale już kilka razy w kieszeni poczułem ciepło. Przydał by się jednak jakiś przycisk z blokadą.

Obrazek

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By zibija66
#1107754
Przyciski u mnie od jakiegoś czasu, działają wyśmienicie *GOOD* wykonanie super, serdeczne dzięki @sohers i nie żałuję że wziąłem dwa :lol:
Awatar użytkownika
By skrzypekq4
#1112888
Sohers, jaki tam magnes siedzi? dla mnie, troche zbyt twardy ten przycisk jak na recesed, potrzebuje go zmiekczyc. zasilania z nim, w kieszeni nie nosze, stoi na biurku. stresu, ze przypadkowo sie wcisnie nie mam, moze byc zdecydowanie bardziej mientki w uzytkowaniu ;) moze jakas sprezyna w zastepstwie... przewidujesz jakies upgrady dla tunerow...? ;)
By pitek_b
#1113118
Magnesy, rzeczywiście są dość silne - trzeba użyć trochę siły.
Ja przed chwilą zastosowałem "sprężynę silikonową" o długości około 3,5 mm i przycisk działa lżej - tutaj możesz się pobawić z jej długością - ustawieniem lekkości działania przycisku.
By djMarco
#1117944
U mnie przycisk zaczął często się blokować. Jak rozebrałem go do wyczyszczenia to zobaczyłem że w przycisku często powstają zwarcia/iskry bo cały przycisk dookoła jest czarny i ma wgłębienia powstałe po łuku elektrycznym. Zaczął też przez to często się grzać.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
By Polan
#1118094
Faktycznie, od 2 dni zdarza mi się rozgrzany guzik i potrafi się zaciąć.

Czyszczenie i smarowanie trochę pomaga :)

-------------------
Wysłane z telefonu
By djMarco
#1118107
Pomaga ale w moim przypadku na dzień góra dwa a wcale nie pracuje w syfie i kieszenie raczej mam czyste a po za tym używam całościowego pokrowca do przenoszenia moda.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By sohers
#1120377
Polan pisze:Faktycznie, od 2 dni zdarza mi się rozgrzany guzik i potrafi się zaciąć.

Czyszczenie i smarowanie trochę pomaga :)

-------------------
Wysłane z telefonu
djMarco pisze:U mnie przycisk zaczął często się blokować. Jak rozebrałem go do wyczyszczenia to zobaczyłem że w przycisku często powstają zwarcia/iskry bo cały przycisk dookoła jest czarny i ma wgłębienia powstałe po łuku elektrycznym. Zaczął też przez to często się grzać.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka


Szczerze powiem że nie jestem w stanie na odległość stwierdzić co jest przyczyną :(
Natomiast jeśli koledzy byli by chętni rozstać się z guziołkiem i przesłać do mnie to postaram się usunąć usterkę a co najważniejsze dla mnie przyjrzeć się wadą i wyeliminować w przyszłości, ja prze cały czas używam guzika tego dragonowego czy rainbowa i nie mam takiego przypadku i nie sa to guziki wyselekcjonowane a nawet zbieranina z resztek :lol:
więc zapraszam na PW do omówienia szczegółów :wink:
By twister
#1120708
Wydaje mi sie,że przycisk nie pracuje poprawnie ze wszystkimi ogniwami i tu jest pies pogrzebany.Zle bedzie działał z ogniwami ,które nie mają zawiniętej koszulki na dupce.W tym przypadku odległość śrubki od ogniwa będzie mniejsza niż odległość elementów z magnesami i nie będą one poprawnie się stykać.Lekarstwem na tą przypadłość powinna być sprężyna,albo wyższy izolator.
Awatar użytkownika
By bezi2
#1121149
A nie prościej odwrócić ogniwa "główką" do dołu - większość ogniw z nie osłoniętą "dupką" nie ma wystającego pin plusa ?
By trammel
#1121158
Z tym odwrotnym ułożeniem ogniwa - to trzeba uważać, zwłaszcza przy nie osłoniętej "dupce".
Można zrobić zwarcie na "krótko" ogniwa po naciśnięciu przycisku jeżeli jednocześnie akumulator dotknie nieosłoniętym rantem dupki wnętrza rurki. Zwłaszcza w panasach 18500.
Awatar użytkownika
By bezi2
#1121187
Dzięku za przestrogę - akurat nie miałem nigdy styczności z panasami 500 kami ale 650 szarych i zielonych trochę przerobiłem. Nigdy nie miałem tego typu problemu ale warto dmuchać na zimne - jak koszulka jest przykrótka to można końcówkę potraktować dla bezpieczeństwa taśmą izolacyjną, nawet w przypadku nie odwrotnego montażu.
Awatar użytkownika
By Pamoko
#1219396
Wczoraj dotarł do mnie przycisk do Hektora;)
Rewelacja, założony do długiej rurki zakończonej klonem kajtka 3.1 w hybrydzie.

Krótki skok, dosyć twarda (jak dla mnie idealna) sprężyna. Wapowanie przeniosło się na wyższy poziom;)

Dzięki Mistrzu.

Obrazek
Awatar użytkownika
By sohers
#1219798
Pamoko pisze:
skrzypekq4 pisze:do Hektora i na sprezynie? Hektor gwint mial 20x0,75 i pierwotnie byly magnesy, a nie sprezyna. jakas nowa seria...?


Oj, tak mi się napisało, jeszcze go nie rozbierałem:)



W przycisku są magnesy jak w pierwszych :)
By modrzew1974
#1740126
Witam, po kilku latach użytkowania poszedł mi jeden magnes. Jaka tam jest średnica? Ewentualnie czy można dokupić kilka zapasowych?

Wyjąłem drugi magnes, zamontowałem sprężynę - jest ok.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.