EPF
Awatar użytkownika
By sikor370
#1740054
Uważajcie z tym dopiertalaniem na maxa śrubki pod spodem.... bo nie dość, że się akkus lekko wgniecie to robi się coś gorszego.... odgina się cała ramka vt75 i trzeba rozbierać boxa żeby wyprostować :)
Pod kondomem tego nie widać, że się odgina jak dokręcamy tylko później się wydaje, że się kondom skurczył i box krzywo stoi...
Awatar użytkownika
By jacekgothic
#1740055
Z drugiej jednak strony jak się zbyt lekko dokręci, to box zaczyna się grzać na spodzie jak cholera...
Trochę spieprzyli ten element obudowy, ale i tak uwielbiam VT75 :)
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1740096
Trzeba z wyczuciem dokręcać i wszystko będzie dobrze :p
Awatar użytkownika
By Patryk.cz
#1744748
Stało się to co przewidywałem od samego początku. Adapter w Vt spiekł się z parownikiem. Gumowe rękawiczki, wd40 nie pomagają. Imadło tez nie, a gwintu nie pasuje zniszczyć.
Jakieś porady? Ja się wyczerpałem w te święta :)
Awatar użytkownika
By Patryk.cz
#1744750
Zamrażarka była na samym początku. Zapomniałem napisać :)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1744771
Patryk.cz pisze:Stało się to co przewidywałem od samego początku. Adapter w Vt spiekł się z parownikiem. Gumowe rękawiczki, wd40 nie pomagają. Imadło tez nie, a gwintu nie pasuje zniszczyć.
Jakieś porady? Ja się wyczerpałem w te święta :)


Przy samochodzie, jak jakaś śruba nie chce puścić używa się palnika do podgrzania. Może spróbuj podgrzać opalarką? Na pewno musisz uważać na baniak.
By jaszczomp
#1778652
Witam. Noszę się z zamiarem kupna tego właśnie moda. No i niestety z polskich stron to znalazłem tylko w jakimś sklepie w Poznaniu za 400 zł. Gdzie warto kupić ? (oprócz bazarku oczywiście). Trochę obawiam się tych zagranicznych stron typu aliexpress. Ktoś może polecić lub podlinkować jakąś zaufaną stronę, portal ?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1779058
W PL taniej nie kupisz. Na bazarku możesz trafić za 300zl używany
Awatar użytkownika
By Q-dłaty
#1794076
Witam, miał ktoś moze problem ze resetującym się po kliknięciu modzie ? oraz poźniejszym komunikatem shorted ?
Awatar użytkownika
By jedrula
#1794314
Sprawdź grzałkę i baterię gniazdo 510 w modzie oraz stan zanieczyszczenia na gwintach od spodu moda . Ta mała śrubka też *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Q-dłaty
#1795927
grzałka wszystko dobrze tak jak zawsze robię, na obu bateriach identycznie, wszystkie gwinty i i ogolny stan igła czyste i wgl, małej śrubki nie posiadam ale jej nie ma juz dłuższy czas wiec nie jest to spowodowane jej brakiem
Awatar użytkownika
By sqrczybyk
#1795929
Zapasową śrubkę z kapsla od batek masz wkręconą w modzie (od spodu, po środku) :zakrecony
Awatar użytkownika
By Timi
#1795959
@sqrczybyk
Obrazek
Jeśli masz na myśli śrubkę widoczną na zdjęciu po lewej stronie, to się mylisz. To nie jest zapas, tylko łącznik z elektroniką.

@Q-dłaty
Ta śrubka jest potrzebna gdyż zapewnia właściwe połączenie z akumulatorem.
Dorobienie nie stanowi żadnego problemu. Samemu zrobisz to w 15 minut, a ślusarz w 5.
Awatar użytkownika
By sqrczybyk
#1795960
Jeśli tak twierdzisz, to musisz mieć rację... byłem przekonany że to zapas :-)
Awatar użytkownika
By Timi
#1795964
sqrczybyk pisze:Jeśli tak twierdzisz, to musisz mieć rację... byłem przekonany że to zapas :-)

Nie, to połączenie płytki z masą. Trzeba ją delikatnie dokręcać aż do wyczuwalnego oporu. Nie za mocno, nie za słabo.
Na zdjęciu widać miejsce na płytce, w które trafia i zwiera do masy.
To na dole, pod gniazdem USB.
Obrazek
Awatar użytkownika
By Q-dłaty
#1795989
Ale akumulator odpala i normalnie komunikaty się wyswietlaja, skoczę jutro do sklepu po taką śrubkę to zobaczę czy cokolwiek pomoze
By kajtek01
#1796046
Czy ktoś się spotkał z samoczynnym załączaniem fire? Nie wiem czy to usterka mechaniczna czy jakiś błąd w sofcie. Mój therion zrobił ostatnio to samo.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.