EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By jsakic19
#954715
Dawno, dawno temu na początku kariery wapowicza-mieszacza smakowałem sobie samoróbki na bazie aromatu Rich Pipe od Totally Wicked Black Label. Mimo, że jest teraz aromat z serii Gold ( nie próbowałem jeszcze tego Richa) postanowiłem samemu coś "sklonować".

Składniki w proporcjach do całości płynu
2% Desert Ship od Vaping Zone
3% Molasses TPA (Melasa)
1% Śliwka King e-Cigar
1% Black Cherry Inawera.

Czy wyszło coś podobnego? Myślę, że tak ale minęło już prawie 2 lata od kosztowania Rich Pipe, jednak mi bardzo smakuje. Zapraszam do tworzenia płynów lub ewentualne korekty składu tego klona wszystkich zwolenników Pipy w każdej postaci ;) Myślę, że można stosować odpowiedniki wobec ww. zastosowanych aromatów.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1739351
Nie wiem czy wyszło (nie mam tych składników) ale umieszałem sobie Rich Pipe na oryginalnym aromacie i wydaje mi się, że trochę się zmienił. 5 lat temu wydawał mi się bardziej ciemny. Może to kwestia dawkowania albo po prostu nie znałem jeszcze ciemnych (nie o kolor chodzi oczywiście) płynów. Dałem 20% zamiast chyba 28% jak zaleca TW. W każdym razie główna nuta pozostała. Nawet wspomnienia wróciły z przed tych 5 lat. :)
To był jeden z pierwszych moich "lepszych" liquidów i teraz również postawiłbym go powyżej średniej, ale tylko nieco powyżej.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.