EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Tajgeron
#1737901
Zakupiłem aromamizer superme i mam problem tego rodzaju iż wezmę pare głębszych wdechów i zaraz przy wolotach powietrza pjawia się lq. I tu moje pytanie czy jest tak u każdego takiego atomizera czy zmiana np ułożenia grzałki w jakikolwiek sposób może pomóc lub da się jakoś zmniejszyć ten problem?
Awatar użytkownika
By ritm
#1737906
u mnie niestety to samo, próbowałem rożnych setupów, ustawien waty jednak nic nie pomagało. pierścień od airhole'a chodzi luźno?
By jackraymund
#1738940
Nie jestem pewien, bo bardziej miałem problem ze smakiem, lecz dużo setupów próbowałem.
Wydaje mi się że gdy grzałka będzie bliżej pinów niż wlotu powietrza to zredukuje ten efekt, ew. jeżeli nie pomoże i kręcisz grzałki poziome, to ustaw ją wyżej niż wlot powietrza, albo poluzuj grzałkę, aby nie była tak bardzo ściśnięta.
Dodatkowo zobacz czy przypadkiem nie dmuchasz w parownik, wtedy bardzo szybko się poci.
Aktualnie mam grzałkę pionową(nie ściśniętą), blisko wlotu i na całości wlotu, smak jest całkiem spoko, poci się tylko z jednej strony.
Jak powyższe rady nie pomogą, to podeślę ci zdjęcia.
Awatar użytkownika
By PrezesArQ
#1739018
Takie atomizery zazwyczaj się "pocą" z prostego względu. Grzałki są blisko AH a podając na nie prąd liquid paruje i rozprasza się. Wkręc samą bazę w zasilanie wraz z grzałkami i knotami i naciśnij "fire". Zobaczysz to zjawisko.
A jak temu zaradzić? Albo kombinować z innym ułożeniem grzałek względem AH (łatwo można stracić na smaku), zbliżać grzałki do pinów (jak poprzednio), dobrać odpowiednią ilość nośnika, żeby ograniczyć nadtransport albo po prostu poszukać parownika z bardziej osłoniętą komorą parowania.
Ale wiesz, zestaw wapera pokrywa się troszkę z zestawem nałogowego onanisty. Ręczniki papierowe/chusteczki higieniczne są niezbędnym elementem wyposażenia codziennego :lol: :kulam
Awatar użytkownika
By miron52
#1739036
Jak to jest pocenie się a nie wyciek, to prawdopodobnie zaciągasz się krócej niż trzymasz wciśnięty Power, albo dmuchasz. Ja czasem najpierw lekko dmucham jak podejrzewam, że zimna grzałka może mi strzelić liquidem, i wtedy może pojawić się jakaś skroplina na AH.
Ostatnio zmieniony 02 gru 2016, 13:46 przez miron52, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Kris.S
#1739044
Aromamizer suprema to specyficzny parownik albo go pokochasz z jego wadami albo znienawidzisz mam takie trzy sztuki i niestety husteczka jest potrzebna cały czas pocenie się tego parownika jest rzeczą normalna .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By jackraymund
#1739058
PrezesArQ pisze:Ale wiesz, zestaw wapera pokrywa się troszkę z zestawem nałogowego onanisty. Ręczniki papierowe/chusteczki higieniczne są niezbędnym elementem wyposażenia codziennego :lol: :kulam

I ten kosz zapełniony papierem... A opinia subiektywna jest jednoznaczna :zakrecony
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.