EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Haladir
#1738331
Witam Serdecznie,

czy ktoś wymieniał już może szkło w w.w tytule.

Nie wiem czy po prostu się go wkłada,czy rozbiera się metalowy stelaż w środku,czy przyklejać szybkę do uszczelek.

Ktoś ma może jakieś porady bądź jakiś filmik instruktażowy, niestety w sieci nic nie mogłem znaleźć.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By patrykowski
#1738343
Zrobiłbym to w ten sposób że odkręciłbym topcap, przesmarował delikatnie oringi liquidem, włożył nowe szkło i zakręcił topcap.
By Haladir
#1738555
Niestety szklo nie trzyma sie na dolnej uszczelce po odkreceniu top capa lata jak szalone,orginalne szklo bylo idealnie dopasowane moze dolna uszczelke posmarowac delikatnie superglue?
Awatar użytkownika
By bofh
#1738728
Wapowania kleju nie polecam. To nieregulaminowe i mocno niezdrowe ;) Jeżeli żadna uszczelka została na tym potłuczonym kawałku, może szkiełko to jakiś fake skoro wymiarów nie trzyma?
By Haladir
#1739014
Zakupilem orinalne szklo od elafa,wiec raczej nie w tym problem,szkielko wyciagalem sam wiec mam pewnosc ze zadna uszczelka nie byla wyciagnieta,samo szkielko bardzo ciezko odchodzilo i wyciagalo uszczelke wiec wydaje mi sie ze na czyms bylo mocowane w internecie nie ma nawet zmianki o wymiannie szkielka.dalem na szklo 2 male krople kleju i trzyma sie bardzo dobrze dolna uszczelka jest zapadnieta wiec raczej nie ma mozliwosci pomieszania sie kleju z liqidem.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.