EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By Patrysox
#1737161
Hej witam wszystkich mam pytanie ? Jestem w sumie świeży w mieszaniu i produkowaniu własnych liquidów... Ale to super sprawa ;) Tylko jest problem ;( zauważyłem, ze ESW u mnie przynajmniej strasznie ograniczyło smaki aromatów. Spróbowałem juz trzech i to takie, których zmieszać sie raczej nie da bo kupa moze wyjsć ... No i co teraz ? Czy zdjecie smaków jest chwilowe?... Czy to ta dyrektywa juz... A jak wyglada kwestia kupna i sprzedaży w necie aromatów, gdzie dostać jakies fajne,zaufane ? Napewno nie będę kupował czarnej herbaty, energetyka czy ice mint -_- chciałbym cos innego, po eksperymentować a nie to samo co gotowe liquidy... Postanowiłem mieszać, bo wszystkie smaki juz mi sie znudziły. Jak zwykle nie zdążyłem xD super jest guava *_* teraz wymieszalem z owocami leśnymi, jako owoce powinno sie fajnie połączyć^^ Ale to jedyna opcja jaka widzę w esmoking -_- macie jakies rady i opinie ?
Awatar użytkownika
By sikor370
#1737165
toś se firme wybrał.... niech mnie uj :P
By Patrysox
#1737171
Podkreślam, zaczynam mieszanie xD z drugiej strony nie mam zaufania do końca do rzeczy niewiadomego pochodzenia czy ściągalnego dlatego pytam was co polecacie no i jak wyglada kwestia aromatów na necie... Po nowym roku bedą dostępne w necie ? Czy tez znikną aromaty? No bo loquidami z ESW juz rzygam po 3 latach xD a po tych nic mi nigdy nie było xD a mój organizm jest wybredny xD albo wysypka, albo kręci po flakach albo mdli wiec nie wszystko moge vapowac xD
Awatar użytkownika
By toska
#1737172
MOJA RADA
Puść w uj ESW i zacznij mieszać porządne aromaty !
Aromaty można kupić wysyłkowo np w e-plyny.pl , albo też w e-dym .
Firmy jakie polecam to MaiArt , Capella , TPA , Atmos Lab .
Awatar użytkownika
By marki51
#1737176
toska pisze:MOJA RADA
Puść w uj ESW i zacznij mieszać porządne aromaty !
Aromaty można kupić wysyłkowo np w e-plyny.pl , albo też w e-dym .
Firmy jakie polecam to MaiArt , Capella , TPA , Atmos Lab .

No i jeszcze molinshop :beer:
Awatar użytkownika
By toska
#1737182
Tak bardzo polecam Molinshop , ich aromaty to poezja :D
Porzeczka jest nieziemska :mrgreen:
Awatar użytkownika
By marki51
#1737196
toska pisze:Tak bardzo polecam Molinshop , ich aromaty to poezja :D
Porzeczka jest nieziemska :mrgreen:

Porzeczka, arbuz i brzoskwinia - rewelacja :zakrecony
Awatar użytkownika
By Timi
#1737228
Koleżanki i koledzy dobrze radzą. Raz, że wymienione aromaty są o kilka klas lepsze od tych z ESW. Dwa, są bardziej ekonomiczne. A MaiArtowskie biją je tu o kilka długości. Trzy, że ESW, to firma, delikatnie mówiąc, nieetyczna i wrogo nastawiona do braci waperskiej, więc każdy, szanujący się waper omija ich wysepki i sklepy szerokim łukiem. Wyrządzili nam sporo krzywd, szczególnie w czasie wprowadzania ustawy regulującej obrót EIN. Stąd taki honorowy bojkot.
By bobgraj
#1737296
Mam koło 40-50 aromatów MaiArt, TPA, FA i z 10 00 smaków świata i posiadane przeze mnie MaiArt niszczą resztę próbowanych w cenie, stężeniu i czystości smaku. Aktualnie testuję 17 próbek MaiArta - głównie owoce i jestem bardzo zadowolony. Plus jest jeszcze taki, że możesz kupić za 2 zł 2 ml wybranego aromatu (MaiArt) i spróbować ich, nigdzie nie widziałem jeszcze takiej opcji a pomaga zaoszczędzić pieniądze i wygospodarować miejsce w waperskiej szafeczce aby nie stały 10ml aromaty nielubiane przeze mnie.
By Patrysox
#1737481
Super! :)) dzięki wielkie za odpowiedzi... :)hmmm skoro tak lud mówi i testowaliście i żyjecie i jesteście zadowoleni to pewnie, że zaufam :)) :P no ja tak własnie nigdy nie testowałem pale już chyba 3 lata ale właśnie zawsze ograniczałem się do ESW,. BA mało tego teraz dopiero przeskoczyłem na joytecha aio bo tyle lat jechałem na volishu ego black'u hahahaha :P troche jestem do tyłu :P zawsze bałem się produktów z neta itp ,ale na pewno wypróbuję to co testowaliście i polecacie. Super bardzo wam dziękuję :) a jakie aromaty miętowe byście polecili pamietam, że ekstra było kiedyś provog mint obsession <3 wapowałem litrami ^^ haha taka słodka mięta cukierkowa,ale orzeźwiająca i nie mdląca :)) to co testowałem to jak pasta do zebów albo ludwik -_- smakował mi tez pepper mint z liqueena ale tez już nie ma oczywiście... DLATEGO ZACZYNAM SIĘ JUZ OSTRO IRYTOWAĆ ! :p stąd ten o to wątek :) i dziękuje waperom bratom i siostrom za pomoc i rady :)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1737482
Patrysox pisze:a jakie aromaty miętowe byście polecili pamietam, że ekstra było kiedyś provog mint obsession <3 wapowałem litrami ^^ haha taka słodka mięta cukierkowa,ale orzeźwiająca i nie mdląca


Spróbuj właśnie tej od MaiArt. Myślę, że Ci podejdzie :D
Awatar użytkownika
By marki51
#1737484
Aromat Flavor West Double Mint Gum - Guma Miętowa - zielone orbitki. Moja druga połowa twierdzi, że lepszej mięty nie ma :)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.