EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By diablo4x
#1384905
Są osoby które już próbowały nowy produkt od firmy Milsen? Jak odczucia?
Ja kupiłem na razie 2 smaki w sklepie DonSenior i może o nich coś powiem:

Dobre Kamelki
Moc: 12mg/ml
Chmura: 9/10
Smak: 10/10
Zapach: 8.5/10
Użyty parownik: Kayfun Lite Plus (0.95 ohm, 2.3mm, 0.3mm Kanthal D)
Moje małe zdanie: Smak mnie po prostu tego liquidu rozbroił. W ogóle nie muli (jak na razie) i jest bardzo fajny smak krówki lub mordoklejki. Zapach trochę odstrasza, bo jest bardzo mocny i słodki. Chmurki są niczym na moich prywatnych samogonach.

Ice
Moc: 6mg/ml
Chmura: 9/10
Smak: 9/10
Zapach: 9.5/10
Użyty parownik: Kangertech Aerotank EMOW (1.8ohm)
Moje małe zdanie: Typowe cukierki lodowe. Dobry liquid na gorące dni. Jestem naprawdę bardzo zadowolony i na pewno kupię go więcej. Jest godny polecenia osobą które lubią coś lodowego.

A może wy już kupiliście? Na razie można go kupić w sklepie stacjonarnym (nie ma jeszcze na stronie), więc ci co kupili niech powiedzą coś od siebie.
Awatar użytkownika
By matiperczi
#1390866
Dzisaj kupiłem aromat kaktus oraz bazę od nich, sprawdzę co z tego wyjdzie. Kolega kupił Polską truskawke i pozeczke podobno bardzo dobre i dają dobrą chmurę, za kilka dni napisze co wyszło z aromatu i bazy od nich
By b@j3r02
#1392269
ja używam bazy 6mg extra (z substancją polepszającą smak ) i porównałem ją ze zwykłą bazą różnica w cenie jest śmieszna bo tylko 1.5 zł więcej. wnioski są takie ze chmurka duża gęsta, smak nie jest "ubity" lecz każda nutka smakowa jest na równi i wychodzi na pierwszy plan. ocena 9/10
By Grzesiek993
#1558873
Może ktoś się wypowiedzieć więcej na temat tych liquidów?
Bo chciałem zamówić jakiś większy pakiet przy okazji zamawiania nowej bateryjki.
Głównie mi chodzi o owocowe.
By Mimli
#1598759
No właśnie, ktoś już testował aromaty od Milsena? Ktoś może polecić jakiś konkretny smak?
By Vexu
#1608337
Aromaty jak najbardziej:
Katus 10/10
Ice: 9/10
Porzeczka: 9/10

Wydaje się być wszystko okay ;)
By totalvice
#1616883
Aromaty:
-tropic 8/10 - zapach chemiczny, natomiast w smaku jest ok. Przypomina mi jakiś sok wieloowocowy.
-jagoda 9/10 - przyjemny, nie mdły
-zielone jabłko 8/10
-czerwone winogrono 7/10

Mieszałem z bazą Milsen 50:50 - około 20-30 kr na 10ml.

Liquidy:
-pinacolada:
chmurka- 9/10
smak-9/1
Generalnie całkiem ok, smak słodki, przypominał mi jakiś drink kokosowy. Dla tych co lubią słodkie liquidy polecam.

-Budyń śmitankowy:
chmurka- 9/10
smak- 7/10
Ten liquid za bardzo mi nie podszedł. Jak dla mnie trochę za słodki, ale można powiedzieć, że przypominał budyń.
Awatar użytkownika
By morten
#1694636
Kawa Latte - nie polecam - słodkie i momentami smakuje jak mydło.
Herbatnik - OK.
Tylko te dwa próbowałem.
Na co dzień używam Liqua Ritchy i w porównaniu z tymi - Milsen bardzo szybko schodzi... Liqua wystarcza na znacznie dłużej.
By blackdeadangel
#1728910
Mam styczność z tymi liquidami teraz i jak narazie moim zdaniem porażka...
Budyń śmietankowy nic specjalnego.
Mleko jednorożca mdłe nie mające jakiego kolwiek smaku.
Sex on the beach smakuje jak perfumy.
To na razie tyle zobaczymy co dalej.
By THC
#1736775
Nie wiem skąd taki hejt, bo mi te liquidy smakują bardzo a właśnie nabardziej Mleko Jednorożca po prostu pychotka, może dla tego że uwielbiam słodkie LQ.
Polecam spróbować wszystkie, mój jedyny sklep w jakim się zaopatruję i jestem zadwolony z liquidów oraz z baz bo jest mega duży wybór.
Pozdrawiam.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.