EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By Rob_cig
#1736529
Wystarczy wybrać #e-cigs" i odpowiedzieć na pare pytań.
Pytania sformułowane tak, jakby akcyza była tylko kwestią czasu.
Zatem zamiast pytania CZY opodatkować EIN- jest pytanie jak w stosunku do analogów je opodatkować.
I możliwe 6 odpowiedzi od: DUŻO NIŻEJ przez "Mniej więcej jednakowo" i NIE WIEM aż do ZNACZNIE WYŻEJ...
Pytają też o to jak (Twoim zdaniem) opodatkowanie wpłynęło w niektórych krajach na zachowanie klientów

Jak ktoś ma ochotę i czas ... Ja trochę znalazłem.
By gourmet
#1736530
Mam ochotę nie mam czasu - możesz wyjaśnić dokąd mam się udać z #e-cigs"?
Awatar użytkownika
By LogerM
#1736538
Wypełniałem jakiś czas temu (gdy pojawiła się na EVUN). Nie mogłem się powstrzymać i korzystając z możliwości dodania pliku dorzuciłem coś od siebie:

1. EU survey should be made in all EU members languages. It will show that European Commission have more respect for people who pay them.
2. Answers aren't neutral, so someone could use them in way conflicting with true answers.
3. Whole survey is to long, survey should be made for each of products separately.
4. Does anyone really get paid for work made like that? Really don't understand how it is possible.
By Krasnal45
#1736566
Trudno nazwać ankietą coś, co z góry wymusza odpowiedzi w prosty sposób prowadzące do bardzo wygodnej interpretacji przez czynniki nam nieprzyjazne. Wolałem powiedzieć pass, jednocześnie zdając sobie sprawę z tego, że ten "pass", dla ankietera też jest w końcu bardzo wygodny...
Kolejny ordynarny cios w plecy i chyba nietrudno zgadnąć czyjego autorstwa.
Awatar użytkownika
By bofh
#1736576
Czy autorzy ankiety uważają, że sikając do zlewu należy najpierw wyjąć z niego brudne naczynia, czy też nie warto? :twisted:
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.