EPF
Awatar użytkownika
By Rambo
#1484484
Minęło już dzisiaj mi 333 dni bez smierdziucha. :) *SMOKEKING* :piwo
Zacząłem od 24mg/ml a teraz już 6mg/ml więc to niedużo ale nie wiem czy to dobry wynik. :)
Wytrwałem i nie mam zamiaru wracać do śmierdziuchów. :) *SMOKEKING*
Nie licząc miesiąca palenia hybrydowego mija mi 333dni tak to był by już rok.
Więc dla wszystkich :piwo i niech wam nigdy lq nie zabraknie! :) *SMOKEKING* *CZAJNICZEK* :beer:
Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za rady i pomoc. :) :beer:
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#1484658
@Rambo *GOOD*

Gratulacje i wytrwałości :beer:
Awatar użytkownika
By Rambo
#1484889
@mushaszi @HamsterJack @Pamoko dzięki wielkie. :) *SMOKEKING*
A dużo więcej wiem na temat ep i przesiadłem się na lepszy sprzęt, tylko i wyłącznie dzięki wam, czyli całemu forum. :) :piwo
Awatar użytkownika
By Rambo
#1485357
Krasnal45 pisze:Gratki Rambo i nie becz już :mrgreen: :beer:

Dzięki krasnal aż się popłakałem ze szczęścia. :mrgreen: :D
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1485433
Gratulacje. Pierwszy rok zawsze jest trudniejszy.
Awatar użytkownika
By Rambo
#1485792
Tymon78 pisze:Gratulacje. Pierwszy rok zawsze jest trudniejszy.


Dziękuję. Oj zgodzę się, czasem jest ochota na analoga, a potem straszne wyrzuty sumienia, zrobiłem eksperyment i zapaliłem analoga po połowie papierosa zgasilem i wyrzuty sumienia przez kilka dni. Wiem ze tego nie powtórzę. Może gdy wybije mi 2lata juz nie będę ani wapowal ani palił takie skryte marzenie hehe. :)
By yah2o
#1485794
Gratki. Ja dopiero 160 dni, ale zbieractwo mnie dopadło.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Rambo
#1488097
yah2o pisze:Gratki. Ja dopiero 160 dni, ale zbieractwo mnie dopadło.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


Dzięki. :) Mnie też ale parowników.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1513752
Dobrze i 142 na początek @pawulon1111 - wszyscy mieliśmy :wink:
Gratulacje :beer:
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1538806
@ monia. c - powodzenia
Dobrze że chcesz - to już dobry początek.
By fikaf
#1542939
Gratki dla wytrwałych, sam wapuję od prawie roku. Początki były trudne, jechałem na mildzie. Dzięki forumowiczom połknąłem bakcyla i jestem. Podsumowując ostatni rok, jestem bardzo szczęśliwy, że wyrwałem się ze szponów nałogu palenia papierosów. Wiem, że wapowanie też nie jest do końca zdrowe, ale mam świadomość, że analogi są gorsze. Dużo lepiej żyje się bez wszechobecnego smrodu tytoniu, kluchy w gardle, zadyszki, braku apetytu, i chęci sięgnięcia po następnego śmierdziocha. Patrząc od strony finansowej, trochę pochłonęły mnie zakupy, i to co zaoszczędziłem na petach wydałem na osprzęt i inne zabawki. Ważne jednak, że te pieniążki nie leżą w kieptacy, jak od ponad 15 lat. Zaczynałem od mocy 18mg, teraz wapuję 12/14. słabsze po prostu nie dają mi kopa w płuco, którego zawsze lubiłem paląc analogi. Nie wiem, czy kiedykolwiek przestanę wapować, chociażby ze względu na moje ciągoty do nikotyny, i ale mam nadzieję że pierwszy etap mam już za sobą.
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1543009
@fikaf *SMOKEKING* :beer: :beer: :beer:
Gratulację, i tak trzymać.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1543036
Gratulacje @fikaf :beer:
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#1543395
fikaf *GOOD*

Gratulacje i oby tak dalej :beer:
Awatar użytkownika
By gemino
#1732157
Gratulacje dla wszystkich, którym wskoczyły trzy trójki na licznik. Powodzenia w dalszej walce z nałogiem

wysłane z fona :-D
Awatar użytkownika
By Mushashi
#1733687
pan prezes :hat_low: Dziś koledze zagościły na liczniku 333 dni bez śmierdziela. Moje serdeczne gratulacje. :beer: :beer: :beer:
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
By Mushashi
#1734763
mlodywilk Dziś koledze wyskoczyły na liczniku 333 dni bez papierosa. Moje serdeczne gratulacje. :beer: :beer: :beer:
Pozdrawiam!
By jaca_67
#1735386
Dziękuję wszystkim.Kiedyś częsciej tu zaglądałem podziwiając Was jak dajecie radę i wmawiając sobie "też dasz radę".W sumie to dzięki forum udało mi się.
Teraz to już tak jak by przeszedłem do normalności.Sprzęt sprawuje się dobrze,używam jednego tylko liquidu,i trochę z braku czasu nie zaglądam tutaj no i przeoczyłem ten jubileusz :D
Jeszcze raz dzięki.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.