EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1732995
Teraz zabijają a niedługo ogłoszą demokrację.
Awatar użytkownika
By domekrap
#1733001
Gdzie są opisy tak ciekawych badań jak te opisane, ale na analogach? Autor tak rozpędził się ze swoją notką, że nawet nie przeczytał co zamieszcza "........Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że w 1014 roku na rynku było już około 8000 substancji zapachowych....". Ciekawe kiedy ta organizacja powstała? ".......W eksperymencie wykorzystywano pięć różnych substancji zapachowych...." - jakich?. Kolejny gniot.
Awatar użytkownika
By aiji
#1733011
Tylko , że niestety to działa - nie ma prawie dnia, żebym nie usłyszał o "lepszości" papierosów, a wszelkie argumenty z mojej strony są zbijane tekstami " no przecież WSZĘDZIE o tym mówią ".
Po prostu czasem brakuje słów na ludzką głupotę...

Wysłane z mojego SM-N910C
Awatar użytkownika
By Timi
#1733016
Niestety oni chyba też są sponsorowani.
Puściłem komentarz już ok. godziny temu i nie widać.
To się nazywa wolność słowa, demokracja i obiektywizm mediów.
Awatar użytkownika
By dexx33
#1733026
Mój się ukazał natychmiast, wisiał jakiś czas i został usunięty :mrgreen:, wiadomo kto im płaci za takie bzdurne artykuły.
Najgorsze jest to, że ludzie wierzą w takie bzdury.
I później słyszę takie teksty: "no co ty palisz!?przecież to jest jeszcze bardziej szkodliwe od papierosów"!
Nogi, ręce...i co tam jeszcze jest...opadają.
Nie dociera prawie do nikogo że, paliłem śmierdziuchy prawie 4 dekady i po przejściu na EIN *SMOKEKING* czuję się lepiej fizycznie i psychicznie.
By sucharek8826
#1733038
No to do mnie dziś w pracy kolega : " chodź zapal normalnego , nie pal tego g*wna , widziałem w telewizji że to jeszcze bardziej szkodliwe niż zwykłe , przecież tam się wlewa płyn i to się osadza w płucach " ...

Wysłane z mojego LG-H340n przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Mutango
#1733236
anal_destroyer pisze:Przecież lud nauczony, że w telewizorze prawde gadajo!

To pokolenie jest stracone. Bo to jest pokolenie cywilizacji obrazkowej. Oni nie są nauczeni czytać, analizować, myśleć i wyciągać samodzielne wnioski. Przyjmują tylko informacje w skondensowanej formie. Każdy kto dysponuje odpowiednim funduszem może spreparować dowolne g**no i podać im to w formie ładnego, kolorowego obrazka. Gdyby istniał kraj w którym się już praktycznie nie pali, a co najwyżej tylko chmurzy, i gdyby statystycznie umierało tam na raka płuc dziesięć razy mniej ludzi... to może, może... przyjęli by do wiadomości, że coś w tym jest. Ale na tego typu doświadczenia przyjdzie nam poczekać jeszcze wiele lat. Pokolenie jest stracone.
Awatar użytkownika
By Deimond
#1733245
Krasnal45 pisze:Napisałem kolejny komentarz. Zobaczymy (albo nie zobaczymy).

edit: jest :shock:

Jakie to wkurzające że przepuszczają n'ty komentarz wkurzonego człowieka : "dlaczego kasujecie posty?".
Ostatecznie wygląda to tak jakby piszący był paranoikiem.
Mam wrażenie że robią tak specjalnie.
Podobnie było pod innymi artykułami. Przepuszczali chamskie komentarze a merytoryczne usuwali.
To celowe działania.
By Krasnal45
#1733249
Deimond Nie wiem, czy zablokowali moje IP, czy zrobili coś innego, ale ja od siebie nie widzę od wczoraj żadnych komentarzy, ani nie mam możliwości napisać nowego :?
Mam tylko info na dole artykułu, że napisanych jest pięć komentarzy. Nie widzę ich...
Awatar użytkownika
By Deimond
#1733252
Krasnal45 pisze: Deimond Nie wiem, czy zablokowali moje IP, czy zrobili coś innego, ale ja od siebie nie widzę od wczoraj żadnych komentarzy, ani nie mam możliwości napisać nowego :?
Mam tylko info na dole artykułu, że napisanych jest pięć komentarzy. Nie widzę ich...

Ja je wczoraj widziałem - ale dziś mam to samo co opisujesz. A myślałem że przeglądarka mi coś blokuje...
By Krasnal45
#1733253
Jutro w pracy jeszcze sprawdzę z innego IP.
Pisałes coś? Możliwe, że blokują wszystkich piszących niepochlebne komentarze. W pracy mam jeszcze "czyste " IP :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Deimond
#1733255
Krasnal45 pisze:Jutro w pracy jeszcze sprawdzę z innego IP.
Pisałes coś? Możliwe, że blokują wszystkich piszących niepochlebne komentarze. W pracy mam jeszcze "czyste " IP :mrgreen:

Nie nie pisałem właśnie i tym bardziej się dziwię.
Awatar użytkownika
By sikor370
#1733257
Ja tam widze te komentarze... od niejakiego skrzata tez tam jest :)
Awatar użytkownika
By aiji
#1733258
W telefonie tak, z komputera nie.

Wysłane z mojego SM-N910C
Awatar użytkownika
By bulit73
#1733402
Detonics pisze:Wystarczy wyłączyć Adblocka i zobaczyłem komentarze


U mnie nic nie daje. Nie widzę komentarzy i tym bardziej nie mogę dodać.
Jedyne co mogłem zrobić to ocenić.
Awatar użytkownika
By julka1973
#1733418
Ja też nie widzę komentarzy i nie mogę nic dodać.

EDIT
Odświeżyłam stronę i widzę 7 komentarzy. Spróbuję coś dodać.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1733499
julka1973 pisze:EDIT
Odświeżyłam stronę i widzę 7 komentarzy. Spróbuję coś dodać.


Poklikaj parę razy, parę razy odśwież stronę. W końcu udało mi się dodać komentarz :D

p.s. Teraz jest 10 komentarzy.
Awatar użytkownika
By julka1973
#1733521
Oooo, komentarz Zofii się pokazał. :wink: :mrgreen:
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.