EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By Bilbo
#1732100
Moi drodzy.....

potrzebuje porady w zakresie zakupu sprzetu AIO laser mono....do kwoty 600 PLN

zastanawialem sie nad brother 1622we oraz samsung 2070w lub samsung 2070FW

co poradzicie?????? a moze cos innego??????

chodzi o wydajnosc koszty i niezawdnosc........

podalem model FW samsunga gdyz ma podajnik ADF przydatny) ale niekoniecznie niebedny.....

bede wdzieczny za porady i dzieki za pomoc

pozdro
By endryoupix
#1732673
Sprawdź do której będą później tanie zamienniki tonerów. Ja mam laserjest Pro MFP M125nw i jestem z niej zadowolony.
Awatar użytkownika
By Bilbo
#1732888
no tak rozumiem ale w czasie gwarancji trzeba uzywac oryginalow.....

patrzylem rowniez na model ktory podajesz i....... niby ma tylko rok gwarancji.......ostatnio HP sie wycwanilo i na sporo produktow daje tylko 12 miesiecy....... hmmmmm............chyba wiedza co robia.......

moze ktos cos jeszcze doradzi????? bo .....nie doswiadczylem jeszcze takiej ciszy w sprawie porad od kiedy tu jestem......

ehhhhh....................
Awatar użytkownika
By jagon
#1733088
Bilbo pisze:no tak rozumiem ale w czasie gwarancji trzeba uzywac oryginalow.....

patrzylem rowniez na model ktory podajesz i....... niby ma tylko rok gwarancji.......ostatnio HP sie wycwanilo i na sporo produktow daje tylko 12 miesiecy....... hmmmmm............chyba wiedza co robia.......

moze ktos cos jeszcze doradzi????? bo .....nie doswiadczylem jeszcze takiej ciszy w sprawie porad od kiedy tu jestem......

ehhhhh....................

Podczas gwarancji nie musisz używać oryginałów. Któryś wyrok sądu sprzed kilku lat o tym mówił.

Wysłane z mojego OMNA Q7 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Timi
#1733091
Polecam używki maki Kyocera.
Tanie, proszek sypiesz za grosze, a ceramiczny bęben ma trwałość 300 tys. wydruków. W efekcie drukujesz niemal za darmo.
Za pozostałą kwotę kupujesz skaner i masz komplet.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.