EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1698693
Witam!
Jest mi ktoś w stanie powiedzieć po + i - czy nowe HG2 to oryginał? Ten styrany to napewno oryginał no i lekko mi się różnie głównie plus. No i nie wiem czy to czasem nie jakiś chińczyk niewiadomego pochodzenia
Obrazek
Obrazek
Wysłano z Nokii Lumii 1520
Awatar użytkownika
By e_sat
#1698699
Ziom41 pisze:Witam!
Jest mi ktoś w stanie powiedzieć po + i - czy nowe HG2 to oryginał? Ten styrany to napewno oryginał no i lekko mi się różnie głównie plus. No i nie wiem czy to czasem nie jakiś chińczyk niewiadomego pochodzenia
Obrazek
Obrazek
Wysłano z Nokii Lumii 1520


Przy tak skonstruowanym zdaniu ciężko będzie na to odpowiedzieć, ale pewno ktoś rozszyfruje twoje zamysłu..;) O popatrz, nawet ktoś Ci odpowiedział :)
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1698702
A gdzie nabyłeś ten "niepewny"?
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1698727
Widzę ze nie bardzo mnie rozumiecie. 1- fake? 2- oryginał

Obrazek


Obrazek

Wysłano z Nokii Lumii 1520
By Polan
#1698743
Widzę, że nie bardzo rozumiesz.
Kolega @ramti dał Ci idealne narzędzie. Nikt nie odwali za Ciebie tej roboty.


Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1698976
No i niestety wychodzi że fake :/
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1698997
Vision_IG Allegro, już wystąpiłem o zwrot, na szczęście inpostem zamawiałem. A teraz zmykam na hurt.com.pl zamówić juz pewniaki, tak to jest jak człowiek chce zaoszczędzić parę groszy
Awatar użytkownika
By Michaelred
#1699001
a sprawdzales te baterie w jakims modzie? Ile wyciagasz czasu wapowania w porównaniu do poprzednich LG HG2? Myslisz, ze producent przez X lat bedzie produkowal baterie w identycznych "opakowaniach"
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1699003
Nie będę sprawdzał, rączki są mi potrzebne. Porównywałem z tym artykułem, pin plus wygląda identycznie z tym fake w artykule, widać to nawet bez ściągania folii. Tak wiec sprawa jasna.
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1702741
To może napisz gdzie żeby inni też się nie wpakowali.
Wysłano z Nokii Lumii 1520
By Azahiels
#1719527
No właśnie a jakieś sprawdzone źródło czy sprzedawca na alliexpress?
Awatar użytkownika
By ramti
#1720914
Ostatnio też kupiłem hg2 lokalnie no i w domu porównałem z moimi orginalnymi rocznymi. Na pierwszy rzut oka widać było że koszulka ma inny lekko odcień brązu, no ale ok trzeba zacząć test i się przekonać. Włożyłem do evica poziom rozładowania pokazał 3,6 no i jazda spokojne rozładowanie na grzałce 0,9 na 30w. Evic przestał współpracować przy ok. 3,12v. No to pora na ładowanie, lg włożyłem do vc4. Wyświetlacz ładowarki pokazał 2685 mah przy pełnym naładowaniu. Zacząłem sie zastanawiać bo moje roczne hg2 osiągają podobny wynik. No to teraz test wytrzymałościowy :). Moje roczne lg naładowane na full jaki i nowo kupione. Na pierwszy ogień moje roczne lg i do testów użyłem driper vector, grzałka podwójna bez knota oraz evic mini. Evic pokazał rezystancje 0,32 na początek 40w, super działa. No to 75w :), evic pokazał ponad 15 amp no i zero problemów, minęło 10 s i odcięcie. Czas na nowe lg hg2 :), ten sam driper i ta sama rezystancja 0,32. Na początek 40w, super działa :). Następnie 75w, no i evic pokazał weak battery przy 15amp. Wnisek prosty nowo kupione lg hg2 wytrzymało tylko do 15 amp przy full naładowaniu. Odrazu poszedłem oddać bo nie wiem co w środku siedziało.
Awatar użytkownika
By przemekgda86
#1724703
A testowaliście ze sklepu z rezerwacją? Kupiłem u nich 2 sztuki jeszcze jak była na nie promocja, generalnie niby wszystko z nimi ok, mają wszystkie znamiona oryginalności, testowane przy nieco ponad 15 AMP i spokojnie dają radę, odrobinę niepokojąca może być ich pojemność nieco niższa niż typowa 3000mAh, pierwsze 3 cykle pełnego ładowania i rozładowywania zaliczyły w ładowarce liitokala lii 500 w trybie NOR, ten pomiar pojemności daje w miarę wiarygodne wyniki, jedno ogniwo ma 2750mAh, drugie 2800mAh. Jestem na 99% pewien że to oryginały, ale czy ktoś mógłby porównać te wyniki z posiadanym na 100% oryginalnym ogniwem?
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1725418
Witam.
Ktoś miał do czynienia z LG HG2 ze sklepu z wapujemy . pl ? Jak się sprawdzają w użytkowaniu ?
Pozdrawiam
Edit , widzę że opinii brak . Mam zaufanie do tego sklepu więc kupuję .
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By 60N20
#1725838
Od ogrodnika ktoś brał? (peleon. pl)

Wysłane z mojego D5503
Awatar użytkownika
By gonzo2804
#1730826
Witam, nie chciałem zakładać nowego tematu odnośnie tych akumulatorków więc zapytam bezpośrednio tutaj. RX200s jest już w drodze do mnie ładowarka do aku. już mam. Pozostał zakup przyzwoitych baterii 18650 wybór padł na ogniwa z tego tematu. Przeglądam i czytam regularnie to forum ale czy mógł by mi ktoś polecić jakiegoś zaufanego sprzedawce u którego mógłbym zaopatrzyć się w LG HG2 wiem że dla niektórych 100 parę złotych to nie dużo ale dla mnie to sporo i wolałbym nie utopić kasy w jakieś mizernej jakości podróbki. Proszę was o pomoc.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1730838
gonzo2804 pisze:Witam, nie chciałem zakładać nowego tematu odnośnie tych akumulatorków więc zapytam bezpośrednio tutaj. RX200s jest już w drodze do mnie ładowarka do aku. już mam. Pozostał zakup przyzwoitych baterii 18650 wybór padł na ogniwa z tego tematu. Przeglądam i czytam regularnie to forum ale czy mógł by mi ktoś polecić jakiegoś zaufanego sprzedawce u którego mógłbym zaopatrzyć się w LG HG2 wiem że dla niektórych 100 parę złotych to nie dużo ale dla mnie to sporo i wolałbym nie utopić kasy w jakieś mizernej jakości podróbki. Proszę was o pomoc.


2 posty wyżej @60N20 poleca sklep :wink: Akurat są w wyprzedaży.
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1730856
gonzo2804 pisze:Witam, nie chciałem zakładać nowego tematu odnośnie tych akumulatorków więc zapytam bezpośrednio tutaj. RX200s jest już w drodze do mnie ładowarka do aku. już mam. Pozostał zakup przyzwoitych baterii 18650 wybór padł na ogniwa z tego tematu. Przeglądam i czytam regularnie to forum ale czy mógł by mi ktoś polecić jakiegoś zaufanego sprzedawce u którego mógłbym zaopatrzyć się w LG HG2 wiem że dla niektórych 100 parę złotych to nie dużo ale dla mnie to sporo i wolałbym nie utopić kasy w jakieś mizernej jakości podróbki. Proszę was o pomoc.

http://www.hurt.com.pl/
Awatar użytkownika
By gonzo2804
#1730911
Dziękuję Ziom własnie na to potwierdzenie tego źródła czekałem .
Awatar użytkownika
By dywersant
#1730914
Nowe partie hg2 są gorszej jakości, bardziej się grzeją, w obrocie jest masa podróbek. Takich problemów nie ma z samsungami 30q. Oczywiście twoja kasa, ty decydujesz.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.