EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By Mantis98
#1729652
Witam. Zakupiłem koncentrat Limetki i na głupka wlałem całe 10 ml na 100 ml bazy. Smak wyszedł koszmarny. Podjeżdża chemią. Ziemia zmieszana z farbą. Lepsze porównanie to smak wnętrza piłeczki od ping ponga :D. Mam takie pytanie. Czy mogę to jakoś odratować dolewając do tego czystą bazę. Jeśli tak to jakie proporcje bym musiał zalać, aby złagodzić smak?
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1729662
Z matmy pała. Nie wiem jakżeś to wykombinował. Koncentratu daje się ~2%, czyli na 10 ml koncentratu potrzebujesz 490 ml bazy.
Awatar użytkownika
By przemekgda86
#1729663
Zapewne ostro przesadziłeś z proporcjami *BOJE SIE* Napisz coś więcej o samym aromacie, kto jest producentem? I skąd wiesz jak smakuje piłka do ping ponga, i to jeszcze od środka :lol: :lol: :lol:
By Mantis98
#1729680
Prawdopodobnie to była inawera. Kurczę staśki jaka pała :D. Od razu wyliczyłem z 1 posta - na 10 ml bazy w której jest zawartość w całości czyli w 100 ml znajduje się 10 ml tegoż aromatu, odleję 10 ml bazy z limetką i zmieszam 40 ml czystej bazy.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2016, 12:09 przez Mantis98, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1729683
Ogólnie z koncentratami to jest tak, że są to mocno skondensowane aromaty. W zależności od rodzaju koncentratu dawki mogą się trochę różnić. Ze względu, że limetka sama w sobie jest raczej agresywna, no to proporcje są mniejsze. Tak jak pisał kolega Riccardo, proporcje rzędu 1-3gtt na 10ml powinny być ok.
Awatar użytkownika
By miron52
#1729737
Mniej wiecej 2-3%, zależy co kto lubi, na kropelki to będzie 8-12 /10ml ( małe te kropeliki są). I musi długo leżakować, a nawet wietrzyć się, bo inaczej piwniczną stęchlizną wali. Jak zwykła Limetka Inawerowa była ok, to z koncentratem mam problem, żeby smaczyło.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.