EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Norek
#1729424
Witam,napiszę na prędce,suche fakty.
Poniedziałek zaczął się małym wypadkiem,w pracy z szafki narzędziowej spadł mój epapieros co zaskutkowało pobiciem szkła w subtanku mini od kangertecha. Trudno,zdarza się.Mieszkam w szczecinie więc Załęczem szukać części zamiennych,bez skutku.Na lokalnej Aukcji udało mi się wyrwać dosyć dobrą baterię z górą "zephyrus v2".
Nie pomogło,zephyrus V2 po zalaniu cieknie jak opętany przez wloty regulacji powietrza,dosłownie w oczach widać jak ubywa,cieknie jak ze świerzej rany.
Umycie,wyczyszczenie,skręcenie od nowa nic nie dało,a szkoda bo grzałka bardzo pięknie podaje.

Moja sytuacja na dziś wygląda tak-mam w domu 2 góry od efajki uszkodzone i 2 baterie z którymi narazie niema co zrobić.
Koniec miesiąca więc na nową górę pozwolić sobie nie mogę,a coraz ciągnie do LMków,na co nie mogę dopuścić.

W subtanku mini od kangertecha myślę wystarczy kupić nowe szkło i uszczelkę które je trzyma przy pierścieniu obok grzałki (dół)
Z Zephyrus'em V2 nie wiem co zrobić,wszystko jest według mnie kompletne,więc pewnie tu też będzie potrzebne wymiana wszystkich uszczelek.

I tu pytanie;gdzie to wszystko dostanę?miejscowe sklepy kręcą głową że niet niet niet niemamy,a jak zakup przez internet to fajnie by było to wszystko zmieścić w jedną kopertę,to znaczy wszystkie potrzebne części do reanimacji efajek kupić w jednym sklepie.pomożecie?
Awatar użytkownika
By nik3r
#1729466
E.
Na YT poszukaj jak kręcić grzałki do zephyrusa, lub poszukaj w sklepach gotowych grzalek.
Tutaj z tematy o Zephyrusie:
http://www.e-papierosy-forum.pl/post1627852.html#p1627852
http://www.e-papierosy-forum.pl/post1677207.html#p1677207
http://www.e-papierosy-forum.pl/post1654143.html#p1654143
Koleżanka miała na myśli E- sklep z DYMem w nazwie i .PL domeną.
Ostatnio zmieniony 27 paź 2016, 20:05 przez nik3r, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By Norek
#1729488
Domyślam się o jakim sklepie mówicie,jutro poszukam na miejscu.

Grzałka?była już skręcona,wymieniłem watę,i paliła bez posmaku metalu,ładnie oddaje smak liquidu,bosko kopci,więc nie ruszałem.
Jak będę kręcił to zajże na te linki.Ale to w końcu jaki jest powód uciekaniu olejku?wina grzałki?tu nie chodzi o uszczelkę?a może czegoś brakuje?
Awatar użytkownika
By Norek
#1729541
więc winą potopu jest ułożenie w grzałce?popracuję nad tym korzystając z waszych linków,ale w suboxie mini od kangertecha sam kręciłem grzałkę i nigdy potopu nie miałem.W tym sklepie znajdę do suboxa szkło?mam 2 sprawne baterię,jakbym naprawił 2 góry to pomógłbym koledze z nałogu wyjść,bo we 3jkę narazie palimy biednego milda....
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1729550
Subtank mini to chyba najłatwiejszy z parowników do ogarnięcia, jeśli chodzi o sprawę setupu.
Tak, jak źle ułożysz nośnik w zefirku, leje jak z cebra.

Co do pyrexu do subtanka mini, w sklepie internetowym mają go na stanie,
ale mają tam również nr telefonu do sklepu stacjonarnego w Szczecinie.
Zadzwoń i dopytaj.

A tak zupełnie już przy okazji:
płyn który używamy do EIN to liquid a "góra" to parownik
i tego się trzymajmy.
:wink:
#1731313
Ok.byłem w "najlepszym sklepie" z moim całym sprzętem do epalenia,rano mam odbiór szkła i uszczelki do subtanka mini,z zephyusem v2 sprawa wygląda tak,że ta osoba która skręciła tą grzałke powinna dostać srogie lanie na gołą dupe,watę trzeba ułożyć w 4 wyżłobieniach na mocowaniu grzałki.skonczyło sie na kupię śmiechu i gotowej grzałce dzięki której mogę normalnie palićk epapierosa,a w wolnym czasie po małej demonstracji w sklepie i zasięgnietej wiedzy z linków podesłanych od was zacznę próby z ukręceniem własnej grzałki.jeszcze raz dzięki za pomoc :)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.