EPF
Co z czym i jak mieszać.
By tom321
#1728549
Witam,

Ciocia chciałaby spróbować wapowania. Okazało się jednak, że jest uczulona na glicerynę.
Chciałaby sama robić liquidy. W grę wchodzą tylko liquidy w 100 % oparte na glikolu.
Nie znalazłem nigdzie satysfakcjonującej mnie odpowiedzi więc chciałem zapytać czy taki liquid da się przyjemnie palić ?
Czy ktoś z Was próbował?
Sprzęt, na którym ma to być wapowane to Ego AIO.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1728550
Oczywiście, da radę, wypadałoby przy tym zejść odrobinkę z mocy bo glikol może drapać co powoduje zwiększenie odczuwalnej mocy płynu. Smak będzie trochę ostrzejszy i mniej słodki.
Awatar użytkownika
By pol
#1728555
Chmurzyć 100% PG można.
Po co go palić?
Awatar użytkownika
By patrykowski
#1728564
Oczywiście że da radę, tylko jest strasznie rzadki i lubi wyciekać przez otwory powietrzne, jednak jeśli będzie w aio, to nie ma jak wyciec, chyba że obrócisz sprzęt ustnikiem do dołu ;)
Dodatkowo drapie w gardło i 6mg wydaje się mocniejsze niż 6mg 50/50.
Awatar użytkownika
By Mutango
#1728611
Fabrycznie też są produkowane takie płyny pg bez vg. Czasami nazywane są szumnie e-liquidami "bezdymnymi", gdyż chmura z tego jest niewielka, a po przytrzymaniu na bezdechu przez kilka sekund, chmury nie ma wcale.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1728669
Czy aby na pewno uczulona jest na glicerynę? Z reguły jak już, to glikol może powodować uczulenie ( w większości przypadków właśnie tak jest ) Sam glikol daje dobry smak ale bez gliceryny słabo chmurzy i drapie w gardło.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.