EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By hrb
#1728527
Witam
Mam taki problem... Korzystam z Win7 i Comodo Internet Security i jak do tej pory było OK. Jednak od kilku/kilkunastu dni blokuje mi różne strony, wyświetlając "swoją stronę" Comodo SecureDNS - Website Blocked


Kliknięcie w "Disregard this warning and continue (Not Recommended)" też nie pomaga i nie wyświetla właściwej strony...
W ustawieniach Comodo nic nie mieszałem, więc wina leży raczej po stronie jakiejś aktualizacji.
Jak tego się pozbyć (chodzi o samo filtrowanie DNS, a nie wywalenie CIS), bo połowę grafik z forum mi blokuje, nie wspominając o wielu całych stronach i serwisach (i to tych normalnych, nie mających nic wspólnego z "mięchem" :-( ).
By luq92
#1728536
Uruchom wiersz poleceń poprzez uruchom-> wpisz cmd i wklep ipconfig /all i zobacz jakie masz namiary na DNS. U siebie zawsze ustawiam te od Google: 8.8.8.8 i 8.8.8.4. Jeśli masz inne, wejdź w opcje internetowe w panelu sterowania i we właściwościach karty sieciowej kliknij w konfigurację IPv4 i zmień na DNS od Google podane wyżej. Zobaczymy czy pomoże. Możesz też ustawić takie na routerze jeśli masz takowego.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.