EPF
By endryoupix
#1727022
https://www.youtube.com/watch?v=viSHv2y00a4
Posiadam wersję z polskiego sklepu (jak jeszcze można było kupić przez internet) i wychodzi na to że mam pierwszą serię. Bez blokady, nie działający TCR i bez zabezpieczenia przed złym włożeniem akusów. I dodatkowo wszystkie wersje są bez możliwości aktualizacji.:( czuje się oszukany
By pukatek
#1727029
endryoupix pisze:https://www.youtube.com/watch?v=viSHv2y00a4
Posiadam wersję z polskiego sklepu (jak jeszcze można było kupić przez internet) i wychodzi na to że mam pierwszą serię. Bez blokady, nie działający TCR i bez zabezpieczenia przed złym włożeniem akusów. I dodatkowo wszystkie wersje są bez możliwości aktualizacji.:( czuje się oszukany

To samo... Pierwszy i ostatni IPV zakupiony przeze mnie. A ostrzegali na zagranicznych forach, że firma ma w du.. klientów. Dobrze, że chociaż TC działa i no boxik jest malutki i dobrze wykonany. Pomimo wad zostaje u mnie.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1727034
Też taki mam...., popatrzcie na to z drugiej strony...., ten będzie działał gdy reszta się posypie.
By pukatek
#1727040
Tymon78 pisze:Też taki mam...., popatrzcie na to z drugiej strony...., ten będzie działał gdy reszta się posypie.

Mam nadzieję. W zapasie R200 i od biedy Cuboid. Czekam na Aliena-a

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By pol
#1727119
W wersji firmware V1.5 naprawiono działanie funkcji "manual TCR" i przywrócono opcję Lock>Unlock.
By pukatek
#1727122
pol pisze:W wersji firmware V1.5 naprawiono działanie funkcji "manual TCR" i przywrócono opcję Lock>Unlock.

W tej wersji tak. Tylko nie ma opcji aktualizacji boxa, także z jaką kupisz z taką zostajesz. Mój z Enzo ma 1.2 wersje...
pukatek pisze:
Tymon78 pisze:Też taki mam...., popatrzcie na to z drugiej strony...., ten będzie działał gdy reszta się posypie.

Mam nadzieję. W zapasie R200 i od biedy Cuboid. Czekam na Aliena-a

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka



Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By pol
#1727125
pukatek pisze:...
W tej wersji tak. Tylko nie ma opcji aktualizacji boxa, także z jaką kupisz z taką zostajesz. Mój z Enzo ma 1.2 wersje...
....

Jak dla mnie w iPV6X bez względu na wersję firmware najważniejsza jest obsługa SX Pure coil.
By Tomek05413
#1727130
Moze jednak dadza aktualizacje...
By pukatek
#1727132
Tomek05413 pisze:Moze jednak dadza aktualizacje...


pol pisze:
pukatek pisze:...
W tej wersji tak. Tylko nie ma opcji aktualizacji boxa, także z jaką kupisz z taką zostajesz. Mój z Enzo ma 1.2 wersje...
....

Jak dla mnie w iPV6X bez względu na wersję firmware najważniejsza jest obsługa SX Pure coil.

Nie ma opcji aktualizacji w boxie. Brak połączenia USB z płytą "główną". Kabelki idą tylko z USB do zasilania.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 18 paź 2016, 22:50 przez pukatek, łącznie zmieniany 1 raz.
By Ron
#1727133
Masakra, a co na to sklep, może by tak oddać do sklepu
Niech wciśnie chińczykom bubel z powrotem, mają nas za nic.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1727135
Róbta co chceta.... IPV jeszcze bubla nie wypuściło.... Czekam na Yarisa.
By pukatek
#1727149
Na TC się sprawdza. Co prawda trzeba podbić trochę wyżej C ale daje radę. Przede wszystkim jakość wykonania i gabaryt jest super. Na pewno zostaje u mnie. Przeżyje bez TCR.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Stress
#1727214
Tymon78 pisze:Róbta co chceta.... IPV jeszcze bubla nie wypuściło.... Czekam na Yarisa.


Wypuściło za to IPV6x. Reszta to nazewnictwo.
-Skłamało pisząc, że możliwy jest upgrade.
-Skłamało pisząc, że działa blokada moda
-Skłamało pisząc, że działa blokada na złe włożenie aku
-Skłamało pisząc, że działa TCR.
Ja to nazwę bublem.
Przez chwilę zastanawiałem się nad zwrotem do sklepu.
Towar niezgodny z umową! Jest na to 1 rok.
By Jurand
#1727268
2 lata

Sygnaturkę zeżarła ustawa....
By Jurand
#1727271
Mój 6x właśnie umarł. Nie włacza się. Na wyświetlaczu tylko wersja firmware i koniec. Zero reakcji na cokolwiek. :(

Sygnaturkę zeżarła ustawa....
Awatar użytkownika
By gemino
#1727342
Stress pisze:
Tymon78 pisze:Róbta co chceta.... IPV jeszcze bubla nie wypuściło.... Czekam na Yarisa.


Wypuściło za to IPV6x. Reszta to nazewnictwo.
-Skłamało pisząc, że możliwy jest upgrade.
-Skłamało pisząc, że działa blokada moda
-Skłamało pisząc, że działa blokada na złe włożenie aku
-Skłamało pisząc, że działa TCR.
Ja to nazwę bublem.
Przez chwilę zastanawiałem się nad zwrotem do sklepu.
Towar niezgodny z umową! Jest na to 1 rok.

W pełni się z tym zgadzam. Mod był reklamowany, że ma zakres do 215W i nawet pierwsi recenzecji się dziwili, że nie można znaleźć nigdzie tej aktualizacji. Nikt nie podejrzewał, że tu nic nie zaktualizujesz
Jest to świadome wprowadzanie klienta w błąd. Ja jakbym wiedział, że nie można aktualizować, to wybrałbym IPV5

Zwracać do sklepu jednak go nie zamierzam, gdyż to nie sklep mnie oszukał, a producent. Następnym razem dwa razy się zastanowię, czy wybrać ich produkt, szczególnie na chybcika
wysłane z fona :-D
By FlashGordon
#1727406
Jurand pisze:Mój 6x właśnie umarł. Nie włacza się. Na wyświetlaczu tylko wersja firmware i koniec. Zero reakcji na cokolwiek. :(

Sygnaturkę zeżarła ustawa....


Pewnie gdzieś masz zwarcie. Najpierw sprawdź izolacje na ogniwach, następnie wew.
By Jurand
#1727442
Poleci do reklamacji. Ogniwa są ok - mam wiecej i na wszystkich tak samo.

Sygnaturkę zeżarła ustawa....
Awatar użytkownika
By Stress
#1728165
gemino pisze:
Stress pisze:
Tymon78 pisze:Róbta co chceta.... IPV jeszcze bubla nie wypuściło.... Czekam na Yarisa.


Wypuściło za to IPV6x. Reszta to nazewnictwo.
-Skłamało pisząc, że możliwy jest upgrade.
-Skłamało pisząc, że działa blokada moda
-Skłamało pisząc, że działa blokada na złe włożenie aku
-Skłamało pisząc, że działa TCR.
Ja to nazwę bublem.
Przez chwilę zastanawiałem się nad zwrotem do sklepu.
Towar niezgodny z umową! Jest na to 1 rok.

W pełni się z tym zgadzam. Mod był reklamowany, że ma zakres do 215W i nawet pierwsi recenzecji się dziwili, że nie można znaleźć nigdzie tej aktualizacji. Nikt nie podejrzewał, że tu nic nie zaktualizujesz
Jest to świadome wprowadzanie klienta w błąd. Ja jakbym wiedział, że nie można aktualizować, to wybrałbym IPV5

Zwracać do sklepu jednak go nie zamierzam, gdyż to nie sklep mnie oszukał, a producent. Następnym razem dwa razy się zastanowię, czy wybrać ich produkt, szczególnie na chybcika
wysłane z fona :-D

Do Sklepu nic nie mam, ale tak to właśnie działa - reklamujesz tam gdzie kupiłeś.
Brak innych opcji...
By Tomek05413
#1729872
W moim padl przycisk zasilania , polecial na gwarancje ciekawe czy wroci juz w nowej poprawionej wersji.
By MJ.Konop
#1736826
Dzisaj kupiłem oto taki zestaw i nie sadze by sprawdzał sie zle. (niestety boli ze troche polecieli w bawełne z tą moca 2152) Nie sprawdzłem jescze TC ale poki co w porownaniu do Aliena od smoka niebo i ziemia
<a href=https://zapodaj.net/97bffb3b04928.jpg.html>15218602_798617733610975_1725186892_n.jpg</a>
By pukatek
#1736829
Nie wiem które niebo a które ziemia :) Mam obydwa i obydwa są ok. Inny design, IPV z lepszego materiału wykonany. Smok za to bardziej na bajerze.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1737128
MJ.Konop pisze:Dzisaj kupiłem oto taki zestaw i nie sadze by sprawdzał sie zle. (niestety boli ze troche polecieli w bawełne z tą moca 2152) Nie sprawdzłem jescze TC ale poki co w porownaniu do Aliena od smoka niebo i ziemia
<a href=https://zapodaj.net/97bffb3b04928.jpg.html>15218602_798617733610975_1725186892_n.jpg</a>


Obrazek

Poprawione :wink:
By Virusek79
#1784720
A wie ktoś gdzie można dostać do tego modzika jakiś silikon czy coś bo leci właśnie do mnie z Ft a pewnie Będzie się zdzierał podejrzewam
Awatar użytkownika
By Ceberebek
#1784912
Virusek79 pisze:A wie ktoś gdzie można dostać do tego modzika jakiś silikon czy coś bo leci właśnie do mnie z Ft a pewnie Będzie się zdzierał podejrzewam

PW :mrgreen:
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.