EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By michaumichal
#1629515
Właśnie odebrałem przesyłkę od Minerałów-Ziemi, standardowo glikol + gliceryna. Gliceryna (farmaceutyczna roślinna) elegancka, wszystko super, ale glikol bardzo delikatnie zalatuje spirytusem lub czymś o podobnym zapachu. Czy znajdzie się jakiś znawca, który może powiedzieć mi czy jest to w miarę normalne czy powinienem zrezygnować z tego egzemplarza? :)
By dawca90
#1652557
Dziś zakupiłem od nich glikol i glicerynę. Mimo braku konta allegro po wykonaniu telefonu pani poprosiła mnie o adres do wysyłki podałem go dodatkowo 10zł koszta wysyłki pobraniowej i jest ok. Rozmowa trwała może z 4 minuty. Cena z wysyłka za glikol i gliceryne wynosi mnie 39.50zł. Czego chcieć więcej? No chyba tylko tego aby była ok niczym nie zalatywała brak obcych posmaków. Jak dojdzie zdam relacje.
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1652588
Zaopatruję się u nich od dwóch lat, i zawsze wszystko w jak najlepszym porządku było!
Jedyne zastrzeżenie - są z tej samej wsi co i ja, ale w odbiór osobisty się nie bawią.
Awatar użytkownika
By skosko
#1653162
Ja też mogę śmiało polecić. Odebrałem parę dni temu i wszystko w należytym porządku, bez obcych zapachów, solidnie zapakowane. W dodatku to nawet z tego wszystkiego nie wiem czy Z Panią Kasią rozmawiałem czy z kimś innym ale nawet gratisik się znalazł. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Super. :D
By gourmet
#1727800
Na dzień 14.10.2016 tak. Po tej dacie nie zamawiałem zatem nie wiem.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.