EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
By kynekx
#147535
Witam dziś mija 2 miesiące jak przestałem palić tytoń a "palę" nikotynę , i wcale nie chcę nie palić e-papierosa , są same zalety a szkodliwość napewno o wiele mniejsza , ale po 38 latach kurzenia analogów.......
By bodzio102
#147550
Odpowiedź prosta: już nie palisz tylko inhalujesz. :wink: A poważniej, to sam sobie odpowiedziałeś na zadane pytanie, wymieniając zalety e-papierosa. Powinieneś odczuć pozytywne skutki przestawienia się na inną metodę wprowadzania nikotyny do organizmu (ale mądrze napisałem), płuca Ci podziękują. :) E-pal tak długo, jak chcesz, nic groźniejszego od analoga Cię nie spotka. :wink:
Awatar użytkownika
By smoku
#152434
nic groźniejszego od analoga Cię nie spotka.

[ot]Hyba że dopalacze [/ot]

Co racja to racja, sama nikotyna nie jest szkodliwa tak jak reszta (ponad 4000) substancji z analoga...
By Radetzki
#152517
Ciągle 'palę'. Minęło już ponad 7 mieszków, ale dopóty dopóki bedę używał e-pów - to w moim przekonaniu nadal 'palę' Nadale jestem zależny ;) od fajeczka (niezależnei w jakiej postaci, chociaż e-p napewno lepszy. Mniejsze zło)
Awatar użytkownika
By camel77
#153628
u mnie to dopiero 4 miechy ale nie zamierzam rzucac e-petkow wrecz przeciwnie zastanawiam sie wlasnie nad zakupem kolejnego :))
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.