EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
By Krasnal45
#1720964
Pol Ja na to z innej strony patrzyłem. 15m za i przed przystankiem. Zakładając, że nie ma zatoczki i nie ma wiaty, jest tylko słupek oznaczający przystanek, to przystanek jest wielkości właśnie tego słupka. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By pol
#1720967
@ Krasnal45,

Zatem nie mając wiedzy w tym zakresie wprowadzasz innych w błąd.

Ustawodawca nie określił tego w żadnym akcie prawnym.

Gminy w zakresie legitymacji prawnej z ustawy (tytoniowej), która daje samorządom możliwość ustalenia miejsc publicznych jako stref wolnych od dymu tytoniowego, stanowią prawo lokalne. Niektóre gminy przyjęły uchwały, że zakaz palenia obejmie obszar przystanku oraz 5 m przed i za nim.
Awatar użytkownika
By d3333s1
#1720972
Timi pisze:Moje argumenty:
1. Wydruk fragmentu ustawy z Art. 1, p. 17, który brzmi "palenie papierosów elektronicznych – spożycie pary zawierającej nikotynę, wydzielaną przez papieros elektroniczny" pod nos i wielkie oczy tych panów :mrgreen:


Chyba czas zacząć nosić wydruk z ustawy razem z epapkiem, dla własnego spokoju i bezpieczeństwa.
Awatar użytkownika
By Timi
#1720998
d3333s1 pisze:Chyba czas zacząć nosić wydruk z ustawy razem z epapkiem, dla własnego spokoju i bezpieczeństwa.

Dokładnie tak robię.
Nawet orzełka sobie wstawiłem :mrgreen:

P.S.
To już jest drugi taki papier. Pierwszym jest uchwała rady gminy o wyprowadzaniu psów na spacery. W niej jest babol polegający na dopuszczeniu możliwości swobodnego biegania psa w miejscach publicznych pod warunkiem, że właściciel sprawuje nad nim kontrolę.
Sporo kasy mi zostało w kieszeni dzięki niemu :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1721004
Masz grzecznego pieska, nie to co te gimbazjalne istoty człekokształtne..., na nich są zapisy a kontroli brak.
Zachowują się byle jak... wapują /palą byle co :wink: i byle gdzie...
@tajwoj - chodnik też, ludzie nie powinni czekać na dyliżans na jezdni, to gorzej szkodzi niż ep. Ustawa jest do :dupa i nie tylko....
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.