EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By Deletor
#1720501
Witam, kumpel w robocie zabił mi ćwieka i nie wiem co zrobić...
Ok 3 tyg temu zmarł mu ojciec i kumpel wrócił do analogów po kilku latach przerwy.
Palił przez ok 2 tyg, w tym tygodniu widziałem już nie kupował paczki fajek, co najwyżej zdążyło mu się poprosić kogoś o fajkę, ew mnie o bucha.
W sobotę przyszedł do mnie że podoba mu się EIN, zastanawia się nad tym. I się zapytał czy bym mu doradził coś kupić i czy mieszał bym mu LQ.

Z jednej strony spoko czemu nie, z drugiej wydaje mi się że dał by radę jeszcze się od tego uwolnić. (Najbardziej zasmakował LQ zero nikosi). Nie wiem co mam zrobić... Jak mu nie doradze to pewnie sam kupi jakiś szajs, a jak doradze to na pewno mu się to spodoba...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By sikor370
#1720505
Nie badz qtas i pomoz koledze :P
Awatar użytkownika
By Deletor
#1720507
Nie o to chodzi. Jest jeszcze opcja wybicia mu z głowy palenia.
Z drugiej jego żona to nałogowy palacz, więc chłop ma gorzej bo cały czas bodziec.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By sikor370
#1720509
Taa... nagadasz mu, ze umrze od fajek? :)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1720511
My nie znamy Twojego kolegi. Sam musisz wiedzieć, czy jesteś w stanie wyperswadować mu wapowanie.
Jeżeli nie, to pomóż mu w wyborze sprzętu bo jeśli coś mu nie wyjdzie to pójdzie w analogi.
Deletor pisze:
Jak mu nie doradze to pewnie sam kupi jakiś szajs, a jak doradze to na pewno mu się to spodoba...


Twoja w tym głowa by dobrze mu uświadomić dlaczego My wapujemy.
Awatar użytkownika
By Deletor
#1720512
No nie nagadam mu... Po prostu czuję że teraz jeszcze może się od tego uwolnić. Jak kupi EIN to wpadnie po uszy...
Do tego jeszcze na poniedziałek na nocke ustawiłem się z chłopakami na fajkę pokoju w robocie i będą bimberki :p

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Donayo
#1720578
Ja bym mu podpowiedział co ma kupić.
Wiadomo jak jest.
Pierwsza lepsza sytuacja stresowa albo jakieś spotkanie przy alko i kumpel sięgnie po analogi, tak to jest.
Sam lubię od czasu do czasu zapalić przy piciu.
A doradzając mu co ma kupić, nie dość, że uchronisz go od kupowania jakiegoś wysepkowego szitu, pomożesz mu mniej się truć w razie czego :)
By gourmet
#1720581
Na pewno masz kilka zestawów. Pożycz mu jeden, potem drugi - sam wybierze co jemu odpowiada.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.