EPF
By niunio
#1660419
:bry

Powoli zbliżam się do 100 000 analogów niewypalonych - magiczna liczba, a paliłem wcześniej przez 19 lat " czerwone " w ilości 40 - 60 szt. dziennie.
Trudno sobie taką liczbę papierosów wyobrazić, a jeszcze trudniej wpływ takiej ilości śmierdziuchów na zdrowie człowieka. Dodam, że mój pradziadek, dwóch dziadków i ojciec umarli na raka płuc z powodu palenia papierosów, więc mam nadzieję, że e-papieros finalnie " uratuje mi życie " i nie skończę jak palący przedstawiciele mojej rodziny. Mam również nadzieję, że nikt nie zakaże nam e-palenia i vapowanie e-fajków wyjdzie nam wszystkim na zdrowie - czego i sobie i Wam życzę.

Pozdrawiam: *SMOKE*
Awatar użytkownika
By gemino
#1660445
niunio Szasunek i Moje gratulacje :beer: :beer:
Brawo Ty :beer: :beer:



Wysłane z fona :O
Ostatnio zmieniony 28 maja 2016, 06:59 przez gemino, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By kho
#1660497
Gratuluję. Mam nadzieję, że masz te 70 tysięcy złotych ekstra w kieszeni, które oszczędziłeś na szlugach. ;)

niunio pisze: Dodam, że mój pradziadek, dwóch dziadków i ojciec umarli na raka płuc z powodu palenia papierosów, więc mam nadzieję, że e-papieros finalnie " uratuje mi życie " i nie skończę jak palący przedstawiciele mojej rodziny. Mam również nadzieję, że nikt nie zakaże nam e-palenia i vapowanie e-fajków wyjdzie nam wszystkim na zdrowie - czego i sobie i Wam życzę.


Szkoda, że kochające państwo woli, żebyś palił.
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1660512
@niunio gratulacje! :beer:

I ja, dalej trzymam "licznik" na profilu, i za każdym razem jak zerkam na niego, i widzę tyle tysięcy niewypalonych śmierdzieli ... humor mi się świetnie poprawia :bry
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1660537
@niunio - *GOOD*
Ja zbliżam się do dwudziestki :lol:, ale w tym przypadku - im więcej tym lepiej.
Paliłem dość "mało", paczka light'ów na dwa dni z okładem..., ale analogi to jednak śmierdziele w każdej ilości. Rzuciłem i dobrze mi z tym

Gratulacje niuniek.
*SMOKEKING*
Ostatnio zmieniony 28 maja 2016, 10:02 przez Tymon78, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By darek_b
#1661748
Masakra 100 000 fajek.

Gratuluję wytrwałości.
Aż pokusiłem się o wyliczenie takiej objętości paczek :)

100 000 szt. = 5 000 paczek o wymiarach( znalezione w sieci)
9cm x 6cm x 2,5cm daje 135 cm3 na paczkę.

Po przemnożeniu wynik wynosi 6 750 000 cm3 więc 6.75 m3 szlugów.
(bo 1m3 = 1000 000 cm3 - 100x100x100cm)

6.75 m3 to sześcian o boku 1.889 m.

Dodatkowo 5000 paczek x średnio 15 zł daje dość dobry samochód za 75k zł.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2016, 12:32 przez darek_b, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By refurbished
#1663798
Krasnal45 pisze:Dlatego w pewnym momencie zmieniłem swój licznik, żeby tego nie widzieć i nie liczyć. A kusiło czasami :lol:
Masakra...

Masakra, to jak widzę, że ponad pół kilo smoły mogłem zainhalować ...

Niunio, gratuluję.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.