EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Legionv1
#1715463
Cześć :)
Chce kupić jakiegoś drippera (do 100zł) do baterii Ijust. Żależy mi na duużej chmurce i dobrze oddanym smaku.
Narazie na oku mam Mephisto V2
Awatar użytkownika
By Deletor
#1715466
Do chmury czy smaku?
Bo szklana kula się popsuła.
Wymień baterię to po pierwsze zaraz Tobie padnie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
By Legionv1
#1715473
Do chmury ;) Tylko zeby smak nie był tragiczny
Baterie mam tą od 9 miesiecy. Na poczatku z atomizerem od ijusta 2 chodził a teraz od 1 miesiaca z smok tfv4 :) I bardzo dobrze sie spisuje ;)
Awatar użytkownika
By Deletor
#1715478
To jak masz ją od 9 miesięcy to raz szacun dwa pewnie niedługo padnie ;)

Pod wielką chmurę nie polecę bo nie lubię. Sam mam magme, smak fajny chmura też regulowany przeciąg na 2 grzałki. Głęboki deck jak byś podziałał z grzałkami to pewnieni chmura by wyszła.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Bart
#1715495
Mutation V4 klon oczywiście ;) tani i ilość możliwości ustawienia airflow jest największą zaletą tego dripperka w zależności od ustawienia i grzałki albo zrobić niezły smak albo naprawdę sporą chmurę czego nie polecam bo bawiłem się 2 dni mutationem, że już "chmuro-wstrętu" się nabawiłem :).
By dwagiel
#1715515
Ja mogę polecić Troll v2. Chmurę z niego można puścić naprawdę wielką. Baza velostyle także grzałki się przyjemnie montuje. Dużo miejsca pod grzałkami, także nie trzeba zalewać co 3 buchy. Wloty powietrza po dwie pary i pod smak i pod chmurkę. Smak w mojej opinii lepszy, wyraźniejszy niż np. w velocity by tobecco.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Legionv1
#1715522
Najlepiej zeby był jakiś zbiorniczek na olejek. Jakoś nie widzi mi się zeby zalewać co kilkanastu buchów
Awatar użytkownika
By Deletor
#1715568
Jak zbiorniczek to nie dripper i nie olejek a liquid.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By cannonn
#1715570
To może Origen v3

TapTap
By dwagiel
#1715579
Taki urok dripperów, że trzeba co chwilę zalewać. Z baniaczkiem to np. Limitless plus, chociaż to chyba kiepsko na IJust.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1715613
Driper pod wielką chmurę? Musisz liczyć się z czestym zakrapianiem.

Mam velocity v2. Upchalem tam 2fused claptony na 3 lub 3.5mm - chmura kozacko wielka ale 3buchy i zakrapiam.

W takim przypadku zainteresuj się jakimś rdta jak np aromamizer, smok rdta itp.
Bateria kiepska, pod wyczynowe setupy nie nada się.
Awatar użytkownika
By pok14
#1715627
Legionv1 pisze:Czekam na propozycje ;) Zależy mi na ogromniej chmurce :D

Na ogromne chmury to tylko to https://www.youtube.com/watch?v=LQF8hsitxvY
Drippery są przede wszystkim do dobrego oddawania smaku i basta.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1715989
Deletor pisze:To jak masz ją od 9 miesięcy to raz szacun dwa pewnie niedługo padnie ;)

Pod wielką chmurę nie polecę bo nie lubię. Sam mam magme, smak fajny chmura też regulowany przeciąg na 2 grzałki. Głęboki deck jak byś podziałał z grzałkami to pewnieni chmura by wyszła.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


9 miesięcy dla tej baterii, to dobry wynik, sam mam używam od 11 miesięcy, uważam że to dobry produkt...samego parownika nie znam, ale bateryjki ekstra !!! Mam ijust Mini od kilku miesięcy, też jej nic nie brakuje...tylko podłączyć ślicznego kajtka i się zachwycać wapowaniem :)
Awatar użytkownika
By miron52
#1716056
Coś mi się wydaje, że kolega używa określeń, których nie rozumie. Dripper to parownik bez zbiorniczka czyli RDA, ze zbiorniczkiem to RDTA ew. RTA. Na iJusta to raczej jednogrzałkowce np. Serpent RTA.
Subtank to też jednogrzałkowiec. Ale nie powala. Wystarczy zasilanie 30 W.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.