EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
By yulu
#1712982
Czyli nie ważne że "mniej substancji smolistych i kancerogennych skoro to zamiana jednego nałogu na drugi"
"albo się pali, albo się nie pali, a czy to elektroniczne czy klasyczne? jaka to jest różnica"
http://wiadomosci.tvp.pl/26864557/epapi ... -szkodliwe

a wogóle wiecie że:
"jest pewna prawidłowość, że walka z tytoniem, jest skorelowana z promocją narkotyków"
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... plGmqVsQb0
Awatar użytkownika
By sikor370
#1712989
"Czy sie pali elektroniczne czy tradycyjne jaka to jest roznica"
Awatar użytkownika
By piehot
#1712995
Widziałem tą propagandę, śmiech mnie ogarną, z resztą jaka władza taka telewizja publiczna.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1713048
Golum pisze:Dowiedziałem się że tytoń to ja tylko podgrzewam w e papierosie.

Nie, to trzecia kategoria - nowatorskie produkty tytoniowe i tak to było przedstawione w tym nędznym i kłamliwym materiale.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1713056
Czy się pali węglem czy śmieciami.. uj, co za różnica
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1713058
Niestety media zrobiły ludziom niezłe pranie mózgu.
Nigdy, dosłownie nigdy nie słyszałem od znajomych czy nie znajomych o tym, że EIN jest mniej szkodliwy niż zwykłe papierosy.
Jedyne co słyszę (a ostatnio coraz częściej) to jakieś pierdy ze szmatławych gazet czy tv o tym, że jest to o wiele bardziej szkodliwe i dla tego mają zakazać.

Mojego komentarza jaki słyszą ci ludzie nie przytoczę, nie chcę mieć kłopotów z zielonymi.
Awatar użytkownika
By Deimond
#1713071
Riccardo pisze:
Golum pisze:Dowiedziałem się że tytoń to ja tylko podgrzewam w e papierosie.

Nie, to trzecia kategoria - nowatorskie produkty tytoniowe i tak to było przedstawione w tym nędznym i kłamliwym materiale.

Moim zdaniem celowo się miesza te wszystkie wynalazki z ein - im więcej chaosu informacyjnego tym bardziej odbiorca mówi nie.
By skaecik
#1713072
Przede wszystkim, ludzie niezwiązani w żaden sposób z EIN nie mogą się dowiedzieć prawdy, bo banka by prysła, więcej byloby chętnych na EIN i big pharma i bat miałyby kłopoty z kasą. A tak, uczą matoły, że EIN to zło, więcej zostaje przy śmierdziochach, więc big pharma i bat mają więcej kasy. Smutne, ale prawdziwe. Ale walczyć możemy dalej. Z podziemia, ale jednak.

Wytapatalkowane
Awatar użytkownika
By ciopik
#1713076
Golum pisze:Ciebie śmiech a mnie krew zalewa.Dowiedziałem się że tytoń to ja tylko podgrzewam w e papierosie.

w 100 % nie zgadzam się z tą propaganda ale to co napisałeś pokazuje że również nie potrafisz słuchać ze zrozumieniem
Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.