EPF
Co z czym i jak mieszać.
By AlexGmj
#1711814
Witam
Dzisiaj rano dolałem do mojego Clearomizera 2ml liquidu własnej produkcji (baza VPG 50/50 + 12kr. Inawera Smoczy Owoc) oraz 2ml liquidu Pink Fury Winogron. Po ok. 5h zauważyłem, że na górze liquidu powstała milimetrowa warstwa fioletowego liquidu. Co to może oznaczać?
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1711818
Karty mówią, że będzie deszcz ale w miarę ciepło.
Awatar użytkownika
By przemekgda86
#1711820
Widać ta mieszanka ze sobą nie współpracuje, zaszła pewnie jakaś niepożądana reakcja pomiędzy składnikami aromatów i coś się wytrąciło. A co to jest, nikt z nas Ci chyba nie odpowie, na pewno nic dobrego ;)
Awatar użytkownika
By przemekgda86
#1712291
Prawda jest taka, że jeśli nie spróbujesz, nie przekonasz się co to jest i jaki wpływ może mieć na Ciebie, może zaczniesz świecić w ciemnościach na zielono? Któż to wie :lol: Krążą pogłoski jakoby naukowcy wyhodowali świecące króliczki właśnie poprzez zmuszanie ich do inhalacji oparów PF, najlepsze efekty uzyskali na w/w winogronie, bo króliczki świeciły aż do ósmego pokolenia, a później znowu trzeba je było "inhalować"... Nie wierzysz? To sam zobacz *GOOGLE*





Edyta: Kurde pomyliłem daty w kalendarzu, wydawało mi się że jest 1 kwietnia...
A tak zupełnie poważnie, to co namieszałeś nadaje się tylko i wyłącznie do kosza.
Awatar użytkownika
By fohsiak
#1712303
AlexGmj pisze:milimetrowa warstwa fioletowego liquidu.

Jesteś pewien? U mnie przy odpowiedniej kombinacji parownika (np. Lemo 2), LQ i światła na pyreksie powstaje fioletowy refleks/złudzenie. Zwykle obserwowałem go w świetle naturalnym, na zewnątrz. Po powrocie do domu refleksu nie było. Może przelej ten LQ do czystej buteleczki i sprawdź.
Piszę najzupełniej poważnie.
By Jurand
#1712309
fohsiak pisze:
AlexGmj pisze:milimetrowa warstwa fioletowego liquidu.

Jesteś pewien? U mnie przy odpowiedniej kombinacji parownika (np. Lemo 2), LQ i światła na pyreksie powstaje fioletowy refleks/złudzenie. Zwykle obserwowałem go w świetle naturalnym, na zewnątrz. Po powrocie do domu refleksu nie było. Może przelej ten LQ do czystej buteleczki i sprawdź.
Piszę najzupełniej poważnie.


Dokładnie tak - na wielu bezbarwnych liquidach mam taki sam efekt fioletowego zabarwienia. W którymś wątku na początku tego roku już o tym pisałem. Jakieś rozszczepienie światła powstaje i tyle.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.