EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1708533
Pod artykułem dotyczącym kolejnych badań na temat EIN (naukowcy "odkryli", że nikotyna podnosi ciśnienie krwi co może prowadzić do uszkodzenia naczyń krwionośnych - wydali na to pewnie z bańkę czy 50, jakby nie mogli tego wyczytać z Wikipedii), pojawił się ten filmik:
http://www.dailymail.co.uk/embed/video/1144908.html
Dr Armando Peruga - oczywiście z WHO (tfu! im w krzyż) - po raz kolejny podaje informacje, że "nie ma dowodów, że EIN pomagają palaczom rzucić palenie". No do jasnej cholery, a my to co? Gips? Niech pan (podobno) doktor wyciągnie tyłek z przytulnego gabinetu, odstawi ryj od talerza z kawiorem i zobaczy ile dowodów chodzi po ziemi... Zirytowałem się...




(post był dłuższy ale i tak widzielibyście tylko czerwone napisy wiec skróciłem)
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1708539
Daj spokój. Nerwy stracisz. WHO jest pierwsze do brania łapówek od big tobacco i big pharma. Tylko ślepy tego nie dostrzeże. Wiele państw juz od dawna nie traktuje WHO jako autorytetu w sprawach zdrowotnych. Nasze pOsły zastosowały się do zaleceń i raportów WHO w temacie ustawy i jeszcze otwarcie o tym mówią chyba się tym szczycąc, że bazują na opiniach tak "znamienitej" organizacji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1708793
Na kanałach tzw. "Niezależnych" na YT można znaleźć wiele filmów dokumentalnych o pracy WHO. Oczywiście "zdroworozsądkowi" odbierają to wszystko jako bełkot o teoriach spiskowych itp. Są wywiady z byłymi pracownikami, są materiały z ukrytych kamer, prezentacje dokumentów itd. Od dawna wiadomo, że WHO jest sterowana przez big pharma. Wiele krajów odrzuca zalecenia tej organizacji, a jej zarząd postrzegany jest niejednokrotnie jak banda oszołomów.
No ale w Polsce... Zawsze byliśmy skłonni do przyjmowania "rad i pomocy" z niewłaściwej strony. Na tym chyba polega od zawsze cała nasza narodowa tragedia. Niestety także rządzący nami ludzie jakoś nie grzeszą inteligencją, ale za to mają lepkie paluszki. Wystarczy dotrzeć do raportów ilu polityków spłaca kredyty poselskie, a kto ma spłacanie głęboko w d... :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.