EPF
Co z czym i jak mieszać.
By AlexGmj
#1696085
Cześć :)
Ile czasu po zrobieniu własnego liquidu musi minąć zanim będzie gotowy do spożycia.
Z góry dzięki ;)
Awatar użytkownika
By Michaelred
#1696087
Gotowy jest odrazu po zmieszaniu, najsmaczniejszy to tak po min 2 tygodniach leżakowania :)
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1696089
od 24 h do kilku miesięcy. Zależy od aromatu i osobistych preferencji. Możesz używać prawie od razu, ale im dłużej postoi, tym lepszy efekt. Teraz ja zadam Ci pytanie - dlaczego nie sprawdziłeś, czy już ktoś o to nie pytał na forum?
By Slaw_ek
#1696090
Jak dla mnie osobiście to różnie, niektóre sa zajedwabiste zaraz po wymieszaniu (tak wiem podpadam starszyźnie) inne znowu potrzebują czasu, i smakują inaczej jak się uleżą- np po tygodniu czy dwóch.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1696092
Slaw_ek pisze:Jak dla mnie osobiście to różnie, niektóre sa zajedwabiste zaraz po wymieszaniu (tak wiem podpadam starszyźnie) inne znowu potrzebują czasu, i smakują inaczej jak się uleżą- np po tygodniu czy dwóch.

No cóż, pójdziesz na stos :D

Jest szkoła „shake and vape” - ja jej nie podzielam, ale tak na chłopski rozum, to są aromaty spożywcze. Wystarczy wlać do drinka, zamerdać i powinno już być dobrze. Jest jedno ale - w złożonych mieszankach zachodzą jakieś reakcje chemiczne i potrzebują na to czasu. Ale co komu pasuje. :)
Awatar użytkownika
By Deletor
#1696100
Jak nie masz co wapować to jak po zmieszaniu odrazu zalejesz nic się nie stanie.
Zrób kilka butelek albo jedną większą najlepiej. Zalej od razu po mieszaniu, na drugi dzień, trzeci itd. Zobaczysz jaka jest różnica. Najlepiej jeśli masz dripperka i co dzień świeży nośnik.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
By FlashGordon
#1696126
Zależy, ja zaczynam kosztować co 5 dni i z całą stanowczością, mogę powiedzieć, że najlepsze są. po 2-3tyg. dłużej nie wytrzymałem :D
Awatar użytkownika
By Amix
#1696186
AlexGmj pisze:Cześć :)
Ile czasu po zrobieniu własnego liquidu musi minąć zanim będzie gotowy do spożycia.
Z góry dzięki ;)

Ja spożywam *SHOCK* od razu. Aromat wypijam i bazą popijam.
Oj, chyba odwrotnie :zakrecony
By sucharek8826
#1696539
Do każdej mieszanki trzeba podchodzić na swój indywidualny sposów, ja od siebie dodam, że mieszając kilka smaków z czasem niektóre nuty mogą się pojawiać zaś inne zanikać.
By Goblin9
#1700618
Ja wszystkim daje czas, ale gdy rezerwa się zapali to robię na szybko menthol i za godzinę już próbuję - w jego przypadku nie odczuwam różnicy niezależnie od czasu, jaki się przegryzał... A może to popsute kubki smakowe :)...
By Nesar0
#1708448
Szczerze to zalezy od aromatu, niektóre sa dobre odrazu po zmieszaniu, inne zupełnie zmieniają smak (szczególnie deserowe) po odpowiednim leżakowaniu.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.