EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By alesandraaa
#170447
Tak, nałogowa palaczka, wiele prób rzucania analogów - bez skutecznych.
W końcu we wrześni 2009 zakupiłam e-papierosa Colinss Oryginal 98 , i tak sobie go podpalałam. dnia 13.06.2010 przyłożyłam się do rzucenia analogów. Powiem, że pomaga :)
Dziennie paliłam ok 1,5 paczki analogów czasami więcej.
Od 13.06.2010 do dzisiaj wypaliłam 11 analogów. (tak wiem nadal dużo *AGRESOR* )
Ale i tak idzie lepiej niż jak zakupiłam e-kiepka :)
Fakt faktem Colinss Oryginal 98 - nie zdołał moim wymaganiom. Bateria szybko pada :evil: i dość często muszę się napracować żeby wydobyć jakiś dym :evil:
Jednak póki co muszę się nim zadowolić :wink:
Powiedzcie mi na ile wam starcza 15ml liquid ?? Bo ja nie potrafię teraz ocenić ile zużyłam bo od 2009 roku mam jeden i te sam nadal :shock:
Awatar użytkownika
By alesandraaa
#170455
hmmm... to licze od dnia 13.06. bo wczesniej to ja mało co tego e-kiepka paliłam, prawie cały czas w szufladzie leżał ale teraz przyszła pora na niego :)
Awatar użytkownika
By gotronkk
#170456
A ile razy dziennie dokraplasz?
Awatar użytkownika
By alesandraaa
#170461
ojej, tego nie liczyłam ;) ale do kropiłam wczoraj na noc :)

P.S
jak mam wkleić suwaczek ??
Awatar użytkownika
By navegare
#170462
Wkopiuj tylko to:
[img ]http://www.suwaczek.pl/cache/ffbc6a0768.png[/img ]
Skasuj odstępy po obu img
Awatar użytkownika
By monivea
#170533
Nie potrafię dokładnie określić ile liquidu :wink: .Są okresy gdzie schodzi mi w tydzień, ale też potrafię mieć na ponad miesiąc bywały momenty, że w ogóle nic Zależy tak na prawdę od ciągotek do analogów które miewam.Coraz rzadziej ale miewam.Tak na prawdę jeśli tylko palisz mniej to już jest sukces, warto póki jeszcze smakują analogi jak najwięcej ciągnąć e-petka. Pamiętaj że nie ma rzeczy niemożliwych :wink: .Ważne że chcesz i próbujesz zmieniać stan obecny.Pomyśl może o zmianie sprzętu jeśli ten nie działa jak powinien.Ten zawsze jeszcze będzie jako zapas a powiększysz swoje szanse Mocno trzymam za Ciebie kciuki :D :D
Awatar użytkownika
By luczaj5
#170546
Też się wypowiem. Nie wiem ile liquidu ale ważne , że pomaga. Liquid można kupić tani jak "barszcz" i można działać na jego moc. Natomiast ważne jest ,że analogi już nie rządzą ... Wiem , że będą jeszcze różne momenty zwątpienia ale to naprawdę działa tylko trzeba chcieć. Gdzieś tam w mózgu coś kusi i kusi tylko że my jesteśmy ludźmi , którzy wreszcie znaleźli sposób na to kuszenie. Powiem tak - jeżeli ja dałam radę to każdy może tylko musi do tego dojrzeć i mieć dobry sprzęt. Nie znam Twojego . Ale myślę , że trzeba mieć coś czego jest się pewnym bo każda awaria to duuuży krok w tył. Kup coś sprawdzonego przez starych wyjadaczy z tego forum i epetkuj ze świadomością , że to robisz dla siebie . A brak smrodu , kaszlu , a z czasem i oszczędności są wspaniałą rekompesatą. Dałam radę przeżyć wesele córki i kilka innych okoliczności burzliwych i wiem jedno - EPAPIEROS to jest właśnie to i to FORUM też. Miłego wieczoru i pakowania .
Awatar użytkownika
By alesandraaa
#170653
Chyba najgorzej jest dla mnie przy piwie. Ciągnie do analogów :evil: ale myślę , że dam rade. Zmiana sprzętu oczywiście , bo z tym Colinssem to ja się nerwowo wykończę :!: jednak w chwili obecnej musi mi on wystarczyć :( ;) a cel do rzucenia palenia jest :mrgreen: sama dla siebie bym raczej tego nie zrobiła, ale myślę o przyszłości jak zajdę w ciąże (...) jednak podkreślę przyszłości :) fakt, faktem robię to dla siebie i dla przyszłego dziecka :wink:

Dziękuje za podpowiedź do suwaczka :) *GOOD*
Awatar użytkownika
By monivea
#170658
Fakt że na imprezach jest bardzo trudno , ale skoro poranną kawę da się przy e-p to w każdej sytuacji :wink: .Ja sobie dorobiłam oczywiście ideologię do imprez, że to fajne i oryginalne, a że nie często chodzę to jakoś obleci :D Fakt że wpadki z analogiem mi się zdarzały ale to nie koniec świata,Na początku bawiłam się w motywacje- codziennie dokładałam jedną i zapisywałam, nosiłam kartkę przy sobie. pomogło nie raz :D . Fakt jeśli zajdziesz w ciążę lepiej byś nie paliła, wiadomo dlaczego. Organizm dopiero całkiem po około 10 latach dochodzi do stanu z przed palenia. ale wystarczy że nie będzie substancji smolistych.Powodzonka :D
Awatar użytkownika
By pawko2009
#170665
Na twoim miejscu jak skutecznie chcesz rzucić palenie analogów to najważniejsza rzecz satysfakcja z e-palenia a to się równa z dobrym e-papierosem,ja uważam i tak postępuje że na sprzęcie nie oszczędza się.Zaczynałem palić 24mg aż na początku przepaliłem się a teraz z rana 18mg a potem w dzień 11lub 8 mg.Kup sobie jakąś 510-tkę albo ego.I zapomnij o śmierdziuchach.Musisz walczyć ze smołą.
Awatar użytkownika
By alesandraaa
#170669
Tak, to fakt przy porannej kawie daję rade z e-p :) zamiast 3-5 analogów leci e-p.
Na imprezy też nie chodzę, jednak zrobiliśmy grilla na kolacje przy piwku - oj ale mnie skręcało.
Ale co ja od siebie wymagam jak to dopiero trzeci dzień z e-p ;)

Co do suwaczka to ja jestem rasowa blondynka :wink:
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 00:11 przez alesandraaa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By monivea
#170681
Z każdym dniem jest łatwiej :D co do suwaczka na moje oko chyba robisz wszystko dobrze więc nie pomogę. ( Rasowa blondynka II :lol: )
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.