EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
Awatar użytkownika
By pol
#1705981
Stary Chemik złożył wniosek o udzielenie informacji publicznej dotyczącej posiadanych przez ministerstwo publikacji dotyczących szkodliwości elektronicznych inhalatorów nikotyny (popularnie: e-papierosów).
Walczymy dalej o prawdę – wniosek o udzielenie informacji publicznej

Po ustawowych 14 dniach otrzymał pismo:




UWAGA! Dostałem odpowiedź od Ministerstwa Zdrowia
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1706042
Ogrodniku, pytania były te same?
Awatar użytkownika
By kurok
#1706071
Lecą szablonem i po części można im to wybaczyć. Ktoś wymodził bzdury i powielają, ale przekręcenie nazwiska to już większa kompromitacja.
Gdy to przeczytałem to skojarzyło mi się, że odpisują fikcyjnemu literatowi. To jednak Jan Oborniak, więc trochę inne nazwisko, no i imię napisali dobrze.
Awatar użytkownika
By Deletor
#1706076
Ile tam było 65 czy 75% młodzieży w woj łódzkim wapowało czy wapuje. Od ilu jest młodzież? 12 lat? Nie ważne, jaka grupa statystyczna była brana pod uwagę? Ile z tej osób z tej grupy palilo, pali analogi? Ile % jako pierwsze sięgnęło po EIN.
Łódzkie jak to stwierdził pewien polityk jest biednym województwem. Ile wynosi średnia zarobków. Jeśli patrzymy na $$ ile na tym ta młodzież zaoszczędziła.

Któreś tam pytanie że w UK mają do :dupa badania czy uważają że tamten rząd namawiając ludzi do przejścia na EIN chce wybić ludność? Podobno jakiś tam z uczonych ma powiązania z branżą tytoniową my się zdaje od tej branży uciekamy i nie dajemy im zarobić. Więc jak to jest?! Jest z nimi powiązany a jednak EIN a nie analogi.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By peleon
#1706094
SzamanDM pisze:Ogrodniku, pytania były te same?


Tak, prawie poza kilkoma drobiazgami.
Mnie interesuje czy np. mod jest również szkodliwy? zakładając że sprzęt jest wyrobem tytoniowym to fajka, fifka, maszynka do kręcenia analogów również. Tu ustawodawca odpuszcza :(
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.