EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By zippoelektron
#1700562
Siema
Nie wiem czy ktokolwiek już spotkał się z podobną sytuacja ale dzisiaj w Helu na plaży zaczepia mnie Pani reklamująca i zachęcająca do degustacji Vape czyli znanego wszystkim nieudanego produktu ESW/bat.
Oczywiście Panią grzecznie zbyłem informując jednocześnie że nie popieram tego co robi jej firma i wszyscy z nią związani.
Co ciekawsze w oddaleniu ok 100m od miejsca zdarzenia stało wielkie stoisko w formie wiaty promujące ESW i Vape.
Zastanawiam się czy zainwestowali w kolejne formy reklamy wiedząc że im to ujdzie plazem czy korzystają z ostatniej chwili na reklamę...


Wytapane
Awatar użytkownika
By RahirX
#1700570
Zakazu reklamy i degustacji JESZCZE niema, więc kują żelazo póki gorące.
Bidulka i tak pewnie nie do końca świadoma tego co się w temacie dzieje, złapała pracę dorywczą i działa według prikazu.
Życie.
Awatar użytkownika
By camel77
#1700573
Mi znajomy opowiadał że w Gdańsku też takie coś było.
By zippoelektron
#1700584
Najlepsze ze wisi mnie z boxem i criusem i podchodzi z tekstem "widzę że jest Pan osobą palącą" ;P @rahirx tak jak mówisz tacy ludzie nie wiedzą nawet co się dzieje ale ja mam przynajmniej sumienie czyste że nawet palcem się do tego nie dotknąłem. Swoją drogą ciekawe że już ludzi zaczepiają żeby tylko wcisnąć tylko to badziewie ;)


Wytapane
Awatar użytkownika
By RahirX
#1700632
Grzecznie zbyłeś tłumacząc co o tej firmie sądzisz - właśnie z tego powodu miałbym czyste sumienie na Twoim miejscu, ba ! Nawet poczucie wypełnienia pewnego obowiązku, a to że nie skusiłeś się nawet na degustację, to już określiłbym jako wisienka na torcie :)
Swoją drogą przypomniała mi się pewna historyjka... Kiedyś przechodziłem obok wysępki eSW tak sobie spojrzeć czy coś się zmieniło w asortymencie od kiedy się z wysępkami rozstałem. Uwagę moją przykuł tam Evic VTC Mini, bo go jeszcze wtedy na żywo nie widziałem, zwróciłem tym samym uwagę "miłych" pań, które znajdowały się pod drugiej stronie lady, no i jedna zaczyna a druga czeka w gotowości:
- Dzień dobry, może w czymś pomóc ?
- Dzień dobry, nie trzeba, tak sobie tylko oglądam co nowego na stan u was trafiło.
- Rozumiem, że pan pali ?
- Tak, chmurzę już trzeci rok.
- A może posiada pan jakieś stare urządzenie i chciałby jakiś nowszy model ?
- Nie, moje sprawdza się póki co znakomicie (z dumą prezentując Hcigara HB z nakręconym Lemo)
- Aaa, pan ma <coś pod nosem czego nie zrozumiałem>
Momentalnie z potencjalnego klienta, stałem się zbędną do dalszej dyskusji osobą :) Ja to zawsze tłumaczę swoim urokiem osobistym :)
Awatar użytkownika
By Deimond
#1700638
Fuck'em i tyle w temacie.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1700734
Pluskwy i wszy zawsze pojawiały się nieproszone wśród ludzi. Tak było jest i będzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By kwinto
#1700739
Pluskwy - najgorsza plaga jaka mnie dotknęła w dotychczasowym życiu .
6 miesięcy gazowane, opryskiwania i zadymiania na okrągło a te cholery jak były tak zostały aż natknąłem się na pewien specyfik tak dobry ze w tydzień był spokój .
Niezbędne było pranie tapicerki i wykładzin no i cala bielizna pościelowa do śmieci .
Nikomu nie życzę .
Pozdrowienia wariaty,sorry za offtop
Awatar użytkownika
By PeenyLook
#1700743
Identyczna sprawa w Pobierowie, cały bar na plaży w szyldzie "vype". A co najlepsze w barze 3/4 osób z analogiem. Babeczke zapraszającą do degustacji również zbyłem. Generalnie rozmowa wyglądała tak:
-Dzień dobry, widzę używa Pan moda, czy może zainteresuje Pana nasz e-papieros? (tak patrzę na to "coś")
-Nie dziękuję," wynalazków" od BAT nie tykam.
-Dlaczego Pan tak uważa? No a może jednak się Pan skusi na darmowe próbki?
-Dowidzenia (i w tym momencie odwróciłem się plecami, a kobitka dalej próbuje :D).

Najbardziej denerwowało to, że potrafiły podchodzić po kilka razy i raczej miłe rozmowy to już nie były. :D




Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1700763
Widzę kolega @kwinto z Wysp. Też miałem problem z pluskwami. Pomogło wyje... wyrka przed dom.
Murzyni byli zadowoleni. Gratisowe wyrko jak znalazł. A ja sprawiłem sobie nowe wyrko.
By orient
#1700778
RahirX pisze:Grzecznie zbyłeś tłumacząc co o tej firmie sądzisz - właśnie z tego powodu miałbym czyste sumienie na Twoim miejscu, ba ! Nawet poczucie wypełnienia pewnego obowiązku, a to że nie skusiłeś się nawet na degustację, to już określiłbym jako wisienka na torcie :)


Panowie (i panie). Czy to jeszcze jest forum waperów czy sekta? Rozumiem pretensje do ESW/BAT ale wszystko ma swoje granice. Podobnie jak dualizm w myśleniu,że jak wdycham opary nikotyny to jest wszystko OK a jak dotknę liquidu rękom to umieram. Drodzy koledzy i koleżanki. Apeluję o trochę umiaru. Zajmijmy się "kulką Wojana" albo czymś podobnym, co pomaga, a nie wyścigiem kto będzie najbardziej "poprawnym".
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1700790
@orient
Pogadać zawsze można. To też jest zabronione? Sektą raczej jest ESW/BAT. Porozdawali paru geniuszom z Wiejskiej kasę pod stołem i robią dalej co chcą. Nikt z nich by nie wpadł na zakaz sprzedaży transgranicznej czy online, bo niby po co? W innych krajach, gdzie są mniej sprzedajne k... handel internetowy został, tysiące ludzi nie straci pracy i nie upadnie kilkaset firm.
Plaża to chyba przestrzeń publiczna, więc żeby rozstawiać stoiska promocyjne i krążyć między ludźmi niczym wygłodniałe szczury, trzeba mieć jakieś pozwolenie "od miasta". Jakoś nie chce mi się wierzyć, że np. taki e-dym dostaje zgodę na tego typu działania promocyjne. Przecież to propagowanie nikotynizmu wśród nieletnich. O ile wiem plaża w Helu nie jest plażą 18+, więc są tam dzieci. Nawet dla osób wapujących taka forma promocji jest po prostu wkur... i tyle. Pan Jurczyński pewnie trajkotał jak nakręcony o "ochronie nieletnich przed nikotynizmem", a parę miesięcy później wysyła w sezonie wakacyjnym swoje "bojówki" na plażę miejską z promocją tych "strasznych urządzeń, które sprowadzają naszą młodzież na złą drogę".
Jest się czym wkur... Nie dziwię się zatem, że poziom nienawiści do ESW/BAT podchodzi pod absurd...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1700809
Witam.
Moim zdaniem czy chcemy tego , czy też nie za kilka tygodni , miesięcy i tak staniemy się " sektą " . Brak dostępu do sprzętu i akcesoriów spowoduje , że " starzy " waperzy jakoś sobie poradzą , Ci którzy dopiero teraz będą chcieli zerwać z nałogiem palenia papierosów będą mieli znacznie gorzej i prawdopodobnie w większości przypadków im się to nie uda . Ograniczanie dostępu do sprzętu e-p i do informacji o e-p / nie wiadomo czy fora internetowe przetrwają i w jakiej formie / zmniejszy grono osób , które będą się tym interesować . Po tym co zrobiono z e-palaczami w naszym kraju jedyną słuszną firmę należy w najlepszym wypadku ignorować . Co do " sekty " to ja chcę w niej być , poznałem tutaj wiele osób dzięki , którym zerwałem z nałogiem , forum stało się moim miejscem w internecie , nie będzie forum , będzie " sekta " , wstępuję do niej.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Mutango
#1700812
PeenyLook pisze:Najbardziej denerwowało to, że potrafiły podchodzić po kilka razy i raczej miłe rozmowy to już nie były. :D

Ojtam, było przyjąć darmową próbkę i wyebać do najbliższego kosza. Najlepiej tak żeby panienka to widziała.
Ja tak czasem robię, jak mi coś na siłę wciskają. Wiem, wiem... bywam złośliwy :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Peter007
#1700814
Najlepiej to by było rzucać kontrargumenty, gdy Pani prowadziła prezentację dla grupki zebranych osób.
Awatar użytkownika
By RahirX
#1700815
@orient
Podchodzę do tematu jak podchodzę, daję w ten sposób upust swoim negatywnym emocjom. Trochę przemawia przeze mnie pycha, to fakt. Usprawiedliwienie znajduję jedynie takie, że pod tą całą otoczką dbania o nasze zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, ludzie z esw/bat mają nas w głębokim poważaniu, nie jesteśmy nawet dla nich w żaden sposób konkurencyjni bo po ich stronie (niebawem) już stoi prawo. Co do dualizmu w myśleniu, to już sobie tą kwestię poruszę poprzez PW, bo temat zboczy zaraz z właściwego toru, wpadnie moderacja i zrobi czystkę. Jeśli chcesz jednak dysputę publicznie o sektach i złym toku rozumowania proponuję Hydepark.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.