EPF
Mechaniczne i z elektroniką
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1653188
iNano, an extraordinarily tiny e-cigarette kit by Eleaf, has a battery capacity of 650mAh. The atomizer is smartly inserted and locked in the box by a magnetic connector, which is much more convenient to use and carry. With five colors to choose, the iNano is a nice choice of on-the-go kit.

Parameters
Battery size: 29mm x 19.5mm x 64.5mm
Battery capacity: 650mAh
Atomizer capacity:0.8ml
Atomizer diameter: 10mm

iNano Kit comes with
1 x Eleaf iNano body
1 x iNano Atomizer
1 x iNano connector
1 x USB cable
1 x Manual

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1653247
Fajne toto, takie malutkie :) Przynajmniej będzie można stabilnie na biurku odstawić w przeciwieństwie do e-gona.
Atomizerek wpuszczamy i "dymimy", tylko ze względu na pojemność pasowałoby mieć z jeden w zapasie (najlepiej z dokręconym konektorem magnetycznym).
Zaczep do smyczki aż się prosi, a nie zauważyłem na filmie. Zawsze lubiłem rozwiązania ze schowanym parownikiem, bo praktyczne w przenoszeniu.
Awatar użytkownika
By Shanty
#1653248
Szkoda że tank nie ma 14mm. Idealnie by pasował kayfun mini z przedłużką na 6 ml.
Awatar użytkownika
By catal666
#1671869
On jest jednorazowy? Bo nigdzie nie widzialem ani grzalki ani calego atomka oddzielnie do niego
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1671882
catal666 pisze:On jest jednorazowy? Bo nigdzie nie widzialem ani grzalki ani calego atomka oddzielnie do niego

W tym atomizerze wymienia się grzałkę razem z kominem. Dostępu do grzałki w celu wymiany drutu czy nośnika nie ma.
Awatar użytkownika
By Empirek
#1700611
Siemka :)

Ma ktoś może te maleństwo?
Myślałem o zakupie dla dziewczyny ale kurcze nigdzie nie mogę znaleźć wkładu do tego zasilania więc może ktoś ma jakieś namiary?
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.