EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
By majk6969
#1699367
Witam, wiem że temat tego typu ładowarek był wałkowany wiele razy, jednak nie znalazłem ostatecznej informacji na temat która z tych ładowarek będzie najlepsza do ładowania zwykłych Li-ionów. Zapewne dużo osób stało przed podobnym wyborem wobec czego fajnie by było gdyby ta kwestia została rozwiązana na zawsze :) Chodzi głównie o to która z tych ładowarek będzie "zdrowsza" dla akumulatorów a jednocześnie zapewni komfort szybkiego ładowania :)
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1699400
Wszystkie wymienione przez Ciebie ładowarki mają podobne parametry "zdrowotności" dla ogniw, to i wybierz tą która bardziej Ci się podoba.
Pomyśl raczej, by "zdrowe" akumulatory kupić, nie po taniości, tylko te oryginalne i sprawdzone.
By majk6969
#1699502
Korzystam z Sony vtc 5, kiedyś efest i awt ale padły mi 2 awtki i jeden efest, soniaki trzymają świetnie :) ostatecznie chyba zdecyduje się na um10 bo przy 2 akusach jedno kanałowa w zupełności chyba wystarczy :)
By Krasnal45
#1699509
A nie lepiej spojrzeć na temat bardziej perspektywicznie i zafundować sobie przynajmniej dwukanałową?
By majk6969
#1699583
Pytanie po co? Skoro mam 2 akusy i więcej nie potrzebuję to jeden kanał mi w zupełności wystarczy biorąc pod uwagę że jeden z akusów zawsze będzie w modzie :p
Awatar użytkownika
By lelek6
#1699585
majk6969 pisze:Skoro mam 2 akusy

Dzisiaj... Kto wie co będzie jutro...
Awatar użytkownika
By KaraBoska
#1699607
Dokładnie. Mam Luc6 i czasem zatrudniam do pomocy stare,poczciwe dwukanałowe ładowarki thrustfire. Ładuję 10 akusów jednicześnie, wkładam do pudełka i mam spokój na parę dni. Pomysł, że czasem zwyczajnie trzeba mieć zapas.
By majk6969
#1699679
Faktycznie możecie mieć rację, zawsze warto mieć zapas, czyli w każdym razie mogę spokojnie brać nitecore I2?
JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

Baza, aromat i NIKOTYNA!!

Witam, mam pytanie, po pierwsze jestem w tym nowy […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.