EPF
Adaptery, przedłużki, pierścieniem i inne ustrojstwa, które mogą Ci się przydać przy modernizacji e-papierosa.
Awatar użytkownika
By masive82
#169812
temat dziwnie (może nawet bzdurnie) może wyglądać acz kompletując zamówienie znalazłem coś takiego 901 Battery connecter to KR&901 Atomzier

Wg opisu (With this connecter KR Cartomizer(Atomisers with cartridge inside) and DSE901 atomzier can work well with DSE901 Battery!) możliwe jest używanie zwykłych batek 901 z kartomizerami KR808D-1 - bo normalnie nie da się ich używać przez brak przepływu powietrza.

Miał ktoś z tym styczność? Kolega chciałby jak najmniejszym nakładem wypróbować kartomizery - jeśli działa to w miarę sensownie to dorzuciłbym to dla niego do koszyka oprócz adaptera 901->510.
By slaw369
#169818
Mam takie cudo i jest ok,przykręcasz i *SMOKEKING*
Tańszej alternatywy na wypróbowanie kartomizerów z bateriami 901 nie widzę.
Awatar użytkownika
By bigbaster
#169890
masive82 , jakbyś zamawiał ten adapterek to chętnie byś się przyłączył na sztukę. :)
Awatar użytkownika
By masive82
#169941
zamawiać będe na 100% - specjalnie konto paypal założyłem w tym celu, więc możesz mnie atakować na PW w tej sprawie.

Rozejrzałem się po naszych sklepach i takiej redukcji nigdzie nie znalazłem - slaw369 skąd swoją zaiwaniłes? :)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.