EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By zahn82
#1676259
Hej,

ponieważ dostępność w naszym kraju mojego ulubionego/jedynego-jakiego-wapuję liquidu spadła niemalże do 0, to mam pytanie do forumowiczów. Czy znacie jakiś zamiennik, coś co smakowałoby podobnie do tego liquidu? Mówię tu oczywiście o Hangsen RY6 zwanym również HS Golden Tobacco.

Cała reszta z hangsena (nie premium) jest taka sobie i nie spotkałem do tej pory nic zbliżonego innej firmy. Ma to być jak najbardziej zbliżone do normalnego papierosa.

Any ideas?
By jodek1
#1695217
Przecież to typowy tytoń orientalny !!!!
jaki masz problem zamówić z Heven gift wyjdzie z cłem i przesyłką itd około 7-8 zł za 10ml lub kupić w Polsce pomieszać cigarette z black teae ? lub jeżeli baza cigarette jest za mocna (tytoniowo ) to schodzisz niże w kolejności intensywności smaku :
Redusa mix
Us tabacco
usa mix
nawet do słodkiej Virginia tabacco i mieszasz z Black Tea lub migdałem ewentualnie Vanilią ( kropla)

wszystkie wymienione smaki są kulote i nie strzelają wodą jak wieksząść polskich liquidów ups.....

smak zdecydowanie do odtworzenia *BOJE SIE* *SPAM* :D
By zahn82
#1695277
Ok dzięki za odpowiedzi. Aktualnie byłem w UK i ze sklepu vapeclub.co.uk (nie, to nie reklama) dorwałem:
- Shade E-Liquid by Red Vape
- Honor E-Liquid by Knight's Creed
- Havano Dark E-Liquid by Red Vape
- Turkish Blend Tobacco Lane E-Liquid by OFE
- Tobacco Gold E-Liquid by Eshish

I muszę przyznać, że już nic nie szukam ;) Liquid od Eshisha to coś czego w życiu nie paliłem i jest po prostu genialny. Popiół, dąb i trochę jakby sziszy, coś pięknego.

A na codzień Havano Dark bije RY6 na głowę.

pozdr i jeszcze raz dzięki za propozycje.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.