EPF
By sethe
#1687833
Tymon78, Krasnal45, mariogd, mushaszi, gemino, jq0o, Pamoko, mbodmk, Fabian74, Martin Eden, HamsterJack, darek_b, Herteer, giena1977, crystal1, DorotaM, Gwido67, Baskerviell, Riccardo
Dziękuję serdecznie za pamięc :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: *winko* :beer: :beer: :beer:
By Slaw_ek
#1690670
Melduję się, kilka dni spóźniony zaczynając od egonów, potem vivek, sznurkowców wszelakich, potem ponad 2 lata na aguni -t z meshem , z-maxie sigelei, evicu, którego rozebrałem na forum dla pokazania ludkom, potem długo mechanik, aż go zajeździłem, a teraz już TC i subohm. Moc przez ten czas jak krzywa na garbie camela: 12>18>24>18>12>6. Obecnie moc 6-0, i ok 6 ml/dzień.
Ostatniego analoga zapaliłem z głupoty w zeszłego sylwestra, 2 buchy i smak jakby pierwszy w życiu. Siano ze słomą, teraz choćby mi ktoś za jednego analoga dał stówkę, nie zajaram :)
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#1690828
Slaw_ek *GOOD*

Gratulacje :beer:
By Slaw_ek
#1693107
Fabian74, Riccardo, HamsterJack, mariogd, sethe, Herteer, mbodmk, gemino, DorotaM, mushaszi. DZIĘKUJĘ!
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#1701012
darek_b *GOOD*

Gratulacje :beer:
By Mariusz_B
#1701086
I ja dołączyłem do klubu 1400 .W sumie to trochę przegapiłem :)
By Mariusz_B
#1701398
Isia , mbodmk , sethe , mushaszi , mariogd
Dzięki wszystkim.
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#1701402
Mariusz_B *GOOD*

Gratulki :beer:
Awatar użytkownika
By Vaneheim
#1704115
sethe pisze:Dobiłem do 1400 *TANIEC* *TANIEC* *TANIEC* Dzięki Wam było to wyjątkowo łatwe i przyjemne. Nigdy bym nie pomyślał, że można tak prosto rzucić śmierdziele :lol: . Szkoda tylko, że doczekaliśmy czasów w których tysiące nałogowców będzie miało pod górkę. My damy radę. Gorzej z nowymi.

@sethe Spóźnione (urlop) ale szczere gratulacje. Tak trzymaj brachu. :beer:

@Mariusz_B, @darek_b Gratuluję. :beer: :beer:
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1704992
Gratuluję gościom z 1400- stoma dniami na koncie.
:beer: Wam i *GRIL*
By Herteer
#1709924
Nie wszystko wychodzi mi tak jakbym chciał, więc z podniesionym czołem melduję się w gronie 1400.
Kurczę, już niedługo w listopadzie będzie cztery lata bez śmierdziela w paszczy.
Ale ten czas zap.. leci.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 19

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.