EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By pol
#1671125
Debata „Gazety Polskiej”: Polska bez papierosów

Pisał o tym Stary Chemik na blogu.

Za 14 lat Polska ma być zupełnie wolna od nikotyny! O marzeniach (i wiedzy) pewnego wiceministra…

Artykułu na stronie niezalezna.pl "już" nie ma ... (Strona o podanym adresie nie istnieje)
Czyżby komentarze przeraziły wydawcę?

Film jeszcze jest
Opublikowany 16.06.2016


https://www.youtube.com/watch?v=0HFJH-498f8

Znamienne: Dodawanie komentarzy do tego filmu jest wyłączone.


Edit:
Kopia artykułu wraz z komentarzami
Blog Starego Chemika
Ostatnio zmieniony 17 cze 2016, 01:12 przez pol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By kho
#1671372
"Polska wolna od nikotyny za 14 lat"? Wyborny żart. Chyba że coś wiedzą, że za 14 lat będzie koniec świata...
Pada wiele podobnych haseł, rządy rzekomo starają się walczyć o to, by Polacy byli zdrowsi i tym podobne komunały, z drugiej strony wiedzą, że gdyby rodacy palić przestali, budżet by się załamał, kraj by implodował. Czyli jak dla mnie jest to totalną hipokryzją nie wartą uwagi; to jest udawanie, że chce się zmian na lepsze, w głębi serca pragnąc, by one nie nadeszły.
Awatar użytkownika
By Tecumseh
#1671412
Czy ten minister nie zdaje sobie sprawy, że będzie przy korycie max do następnych wyborów????. Głupota ludzi z pewnych kręgów politycznych przeraża.
Awatar użytkownika
By kho
#1671467
Tecumseh pisze:Czy ten minister nie zdaje sobie sprawy, że będzie przy korycie max do następnych wyborów????. Głupota ludzi z pewnych kręgów politycznych przeraża.

Kto go tam wie. Może dadzą 1000 na dziecko i znowu wygrają...

Krasnal45 pisze:Co się dziwicie? To tylko kolejny przejaw "geniuszu" pana, tfu, Pinkasa.

To aż boli, że można tak kłamać bezkarnie. :/
Awatar użytkownika
By Gurami
#1674772
Jak mówimy o zdrowiu i chcemy być zdrowsi to zacznijmy od jedzenia. Zwróćcie uwagę, że kiedyś tylu chorób nie było i tego wszystkiego. Żywność natomiast była mniej modyfikowana chemicznie zamiast butelek plastikowych szklane itd.
Propaganda od doopy strony się zrobiła... a wszystkiemu winna kasa ;/
Awatar użytkownika
By Deimond
#1674870
Można tylko powiedzieć że to kłamstwo - bo skoro ludzie sami zaczęli decydować jak chcą się rozstać z tytoniem - to czemu rządzący tak bardzo nie zgadzają się z tymi pomysłami?
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1674876
@Gurami - kiedyś nie było "tylu chorób", bo ludzie nie zdawali sobie sprawy z tego, że nadmiernie gromadzą wodę w organizmie co przyspiesza starzenie, albo że mają niedobór wody w organizmie i muszą pić odpowiednie preparaty lecznicze zatrzymujące wodę. Tak samo nie zdawali sobie sprawy z tego, że nerwowo nie wyrabiają i mają syndrom ruszania stopami podczas snu, a to skutkuje tragicznym notorycznym niewyspaniem i niechęcią do pójścia do pracy.
2/3 z wszystkich reklam w telewizorni ociera się o pseudo-leki, para-leki i suplementy diety (zwróćcie uwagę!). Koncerny farmaceutyczne trzepią na tym gigantyczną kasę, bo koszty produkcji są nikłe, a głupi "chory" poleci do "apteki" i kupi za 50 zeta pseudo-lek na dolegliwość która nie istnieje.
Butelki szklane - tak - całym sercem jestem za! Ale zwrotne, albo oddawane do utylizacji jako stłuczka. Butelki PET są praktyczniejsze, wygodniejsze. Dla mnie zdrowsze, bo nie muszę dźwigać niepotrzebnego szklanego ciężaru wracając z zakupów. Zdrowiej dla mojego zbolałego kręgosłupa. Ja segreguję i staram się oddawać je w właściwe miejsce w zestawach pojemników na odpady... A Wy?
Propaganda propagandą. Należy zachować zdrowy rozsądek i myśleć. To nas ocali :)
@Deimond - dla nas oczywiste. Ktoś dostał teczkę pełną pieniążków, ktoś inny też. No i nie opłaca się dla Państwa spadek wpływu z tytułu akcyzy na wyroby tytoniowe. Opłaca się też, by ludzie zdychali możliwie wcześnie i młodo, zanim osiągną wiek emerytalny. Opłaca się dotować i finansować kulawą Służbę Zdrowia na leczenie potencjalnych ofiar palenia tytoniu. I lekarzom też się opłaca. Nie opłaca się byśmy zdrowsi byli i zdrowo żyli.
Awatar użytkownika
By pablo3z
#1678097
Deimond pisze:Można tylko powiedzieć że to kłamstwo - bo skoro ludzie sami zaczęli decydować jak chcą się rozstać z tytoniem - to czemu rządzący tak bardzo nie zgadzają się z tymi pomysłami?

Można powiedzieć że wszystko co jakikolwiek rząd w 'wolnej' Polsce zrobił było tylko podszyte mniej lub bardziej widocznym kłamstwem, bo wszystko sprowadza się do kasy i kontroli. ;) Ale broń Boże w rękach obywateli :) już dawno przestałem patrzeć na rządy I te mordy zakazane w sejmie/senacie/w pałacu prezydenckim inaczej, niż jak na okupantow, zło, złodziei, korupcyjne świnie przy korycie i agentów obcych służb/wpływów. ;) I to obojętnie z której opcji, wszystko to to samo.

Definicja państwa:
Państwo to aparat ucisku obywateli.



Tapnięte z HTCOne
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1678105
@pablo3z ale to my ich wybieramy w wolnych wyborach. Ustrój gwarantuje to, że pojedynczy poseł-oseł załatwi swoje interesy, ustawi się na 150lat do przodu, wyprostuje swoje długi i wciągnie rodzinę na fajne posadki. I tak będzie głosował tak, jak nakazuje "dyscyplina klubowa" bo ma wszystko inne w d...
OT na max, bo temat o prasie. Sponsorowanej, tendencyjnej i zmanipulowanej. Czasem żałuję, że nie jestem dziennikarzem, to musi być fajna fucha - wymyślanie bzdur i farmazonów pijąc kawę. Wydłużyłbym im wiek emerytalny do 180 lat :) Wredny jestem:)
PS - podpowiadają mi tu, że kawa zawiera dużo przeciwutleniaczy gwarantujących młodość i witalność. Zatem nędzne dziennikarzyny jakoś dotrwają na kawie i pieprzeniu głupot :)
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1690495
Jak w kawale o polityku....
Panie premier, jak żyć?
- krótko....
Dlaczego tak dbają o nasze zdrowie?, zawsze byliśmy potrzebni przy wyborach....

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.