EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By apache
#1688489
Senat zaproponował poprawki do noweli dot. e-papierosów

http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/senat-zaproponowal-poprawki-do-noweli-dot-e-papierosow,2363093,4199

Za nowelizacją ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych głosowało 81 senatorów, jeden był przeciw, jeden wstrzymał się od głosu.


:(
Awatar użytkownika
By Mario
#1689458
Zastanawiam sie teraz czy juz jest za pozno na zamowienie czegos z FT lub GB czy jeszcze nie... jak paczka przyjdzie do polski nawet za miesiac to co, odesla ja spowrotem? Oddadza Murgrabiemu Kaczynskiemu? :D
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#1689462
Ustawa jeszcze nie obowiązuje. Ba, jeszcze nawet nie została (chyba) podpisana. A więc masz prawo do zamówienia, bo wszystko jest jeszcze legalne.
Awatar użytkownika
By Sulkov
#1689631
Po raz kolejny napiszę to samo, bo jak widzę nie dociera do wiecznych optymistów.

Tak. A celnik to idiota.

Chcesz sprawdzić jak wielki? Poproś kogoś, żeby wysłał Ci kokainę z wielkim napisem na paczce - MĄKA KRUPCZATKA. Dla pewności, niech ten sam napis jeszcze umieści w kilku miejscach.
By Slaw_ek
#1689724
Sulkov pisze:Po raz kolejny napiszę to samo, bo jak widzę nie dociera do wiecznych optymistów.

Tak. A celnik to idiota.

Chcesz sprawdzić jak wielki? Poproś kogoś, żeby wysłał Ci kokainę z wielkim napisem na paczce - MĄKA KRUPCZATKA. Dla pewności, niech ten sam napis jeszcze umieści w kilku miejscach.

Co ma kokaina do zasilania z podłączoną przystawką z lampką led ?
Pies na WERze to wyniucha???
Wątpię :p
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.