EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
Awatar użytkownika
By pol
#1688557
To jest dowód na kłamstwa wiceministra Pinkasa, że zasługuje na odrębny wątek na forum.

Bo są kłamstwa, wielkie kłamstwa i słowa wiceministra Pinkasa


Źródło: Stary Chemik bloguje.

Stary Chemik bloguje pisze:Dziś zakończył prace senat. Nie było zaskoczenia. Jednak to, co usłyszeliśmy na sali posiedzeń, musi zostać skomentowane, aby było zachowane dla potomności. Wybrałem tylko niektóre fragmenty z tego, co wygłaszał wiceminister zdrowia, Jarosław Pinkas – mam nadzieję, że kiedyś będzie cytowany jako Jarosław P.
Takiego steku kłamstw, łgarstw, a w najlepszym przypadku zwykłych przeinaczeń nigdy jeszcze nie słyszałem

.....


Ktoś się w końcu wkurzy i wytoczy panu proces. Z radością dołożę się na adwokata i przyjadę patrzeć na pana proces – już jako Jarosława P. Ale – czy taki proces się odbędzie…


===========
Edit:
Dodam fragment kłamliwej wypowiedzi J. Pinkasa z posiedzenia Senackiej Komisji Zdrowia w dniu 21.07.2016r.
Wiceminister Pinkas:
11:56:50
"Myśmy implementowali tą dyrektywę w takiej wersji Europa lekko plus, lekko plus. Wiedząc, ponieważ mamy, także opóźnienie tak, że jesteśmy mądrzejsi o doświadczenia, chociażby dwóch poprzednich lat. Wiemy co się dzieje w nauce. Powiedziałem, że ta ustawa, ta ustawa jest ustawą opartą o nauce, nie o nasze widzimisie i czy też jakieś nasze niesprawdzone poglądy. Nie."




Archiwum transmisji obrad Senatu RP w dniu 21.07.2016r.
Podręczne archiwum ostatnich transmisji

Obrazek 23. posiedzenie Senatu RP IX kadencji - 21.07.2016 r. - cz. 2

http://www.senat.gov.pl/prace/senat/pos ... 467,1.html

http://www.senat.gov.pl/transmisje/podr ... ransmisji/
Ostatnio zmieniony 22 lip 2016, 20:08 przez pol, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1688589
Stary Chemik bloguje pisze:Z radością dołożę się na adwokata i przyjadę patrzeć na pana proces – już jako Jarosława P.

Powinno być "ponownie jako Jarosława P."
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1688823
Prokuratura prowadziła już postępowanie wobec tego... pana... Zarzuty korupcyjne. Wszystko zostało ostatnio umorzone w trakcie postępowania.
Chyba widać kim jest ten cały pinkas. Skorumpowany lobbysta chroniony przez aparat władzy.
Zembala i Radziwiłł to przy nim amatorzy z tego co widzę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By cimon
#1688846
Ten kolo nic nie referował, on raczej "wypluwał z siebie żółć".
Zwróćcie uwagę na jego ręce podczas "przemówienia" - dobrze że mównica jest tam solidnie przytwierdzona do gleby.

Ktoś musiał to jednak "zfinalizowac"... przykro sie patrzy na taki wał (i to w biały dzień przed kamerami).

EDIT:

Poprawcie mnie jeśli źle zrozumiałem tego jegomościa.
Pomijając absurdy o szkodliwości ep i tutaj cytat "a brak substancji smolistych nie ma tutaj nic do tego", to uważa sie że co... że ep maja niby być "wprowadzeniem nieletnich do palenia analogów?" Tosz to postawienie całej ideologii e-kopcenia na głowie. o.O

Jak to mój przyjaciel mawia: suaby argument.
Ostatnio zmieniony 22 lip 2016, 10:14 przez cimon, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1688850
Oto Polska właśnie. Od 30 lat rządzą nami kłamcy i oszuści.
W 2008 roku była w UK afera, gdy któryś minister udostępnił opiekunce swojego dziecka ministerialną kartę kredytową, żeby zrobiła zakupy. Początkowo kłamał, że to nie prawda. I za samo tylko publiczne kłamstwo w tak błahej sprawie został dymisjonowany.
W Polsce takie numery z wydawaniem publicznej kasy, to norma i nikt o tym nie mówi. To samo korupcja i lobbing. Wszystko jest cool i mieści się w ramach państwa "wolnego i demokratycznego".
Jak to kiedyś ktoś powiedział - "Polska, to wolny kraj, bo rządzącym wszystko wolno"...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Sammael
#1688857
Przeczytałem owy wpis na blogu i żałuje, ponieważ tylko podniosłem sobie ciśnienie, a przede mną 8h pracy. Ręce opadają, że (ptfu!)senator może sobie pozwolić na coś takiego i uchodzi mu to bezkarnie. Nawet ktoś kto nie ma zielonego pojęcia na omawiane tematy jest w stanie zauważyć, że to co powiedział ten człowiek nie ma żadnego sensu i brzmi jakby wypowiadający się miał w swej wypowiedzi interes. Skandal. Pytanie tylko jak z tym walczyć, skoro wszelkie listy, podanie itp. są delikatnie mówiąc zlewane... :?
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1688862
Walczyć z czym? Z dyrektywą wydaną przez UE? Podejrzewam, że działania polskiego rządu w tym pinkasa są w Brukseli mile widziane. Im bardziej efajki będą stłamszone, tym więcej kasy popłynie pod stołem z koncernów tytoniowych i farmaceutycznych.
Polska za implementację dyrektywy ma obiecaną kasę na służbę zdrowia, a za nadgorliwe wyjście poza ramy samej dyrektywy, polscy parlamentarzyści pewnie już otrzymują prywatnie "prezenty".
Naiwny jedynie może twierdzić, że tak nie jest.
Przypominam raz jeszcze. Pinkasowi zostały już raz postawione zarzuty za korupcję i sprawa wylądowała w prokuraturze. Dla takiego człowieka tego typu sprawy, gdzie może wykazać się swoim doświadczeniem skorumpowanego lobbysty, to żywioł.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Sammael
#1688873
Być może odrobinę źle to ująłem... To pytanie miało być raczej wyrazem żalu, że tak naprawdę nie wiele możemy w starciu z naszymi jakże cudownymi rządzącymi. Hajs się zgadza to "najważniejsze".

EDIT:
Dyrektywa UE swoją drogą, ale jak wszyscy wiemy nasi swoje dodali i to z tym próbowaliśmy walczyć... Ale jak dobrze zauważyłeś:
Im bardziej efajki będą stłamszone, tym więcej kasy popłynie pod stołem z koncernów tytoniowych i farmaceutycznych.

Więc raz jeszcze - Hajs się zgadza.
Awatar użytkownika
By pathhell
#1688894
Pude!lek pisze:Prokuratura prowadziła już postępowanie wobec tego... pana... Zarzuty korupcyjne. Wszystko zostało ostatnio umorzone w trakcie postępowania.
Chyba widać kim jest ten cały pinkas. Skorumpowany lobbysta chroniony przez aparat władzy.
Zembala i Radziwiłł to przy nim amatorzy z tego co widzę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A to nie efekt tego że sprawę prowadził młody prokurator który ledwo spróbował z czym to się je? To tak jakby pracownik oskarżył szefa a później sobie przypomniał że grozi mu nie bezpośrednio przez szefa ustalona redukcja etatów...polityka trudno oskarżać szczególnie w jego wlasnym gronie ale ktoś z zewnątrz hmm?

Tap Tap Tap...
Awatar użytkownika
By pathhell
#1689016
Pude!lek pisze:Walczyć z czym? Z dyrektywą wydaną przez UE? Podejrzewam, że działania polskiego rządu w tym pinkasa są w Brukseli mile widziane. Im bardziej efajki będą stłamszone, tym więcej kasy popłynie pod stołem z koncernów tytoniowych i farmaceutycznych.
Polska za implementację dyrektywy ma obiecaną kasę na służbę zdrowia, a za nadgorliwe wyjście poza ramy samej dyrektywy, polscy parlamentarzyści pewnie już otrzymują prywatnie "prezenty".
Naiwny jedynie może twierdzić, że tak nie jest.
Przypominam raz jeszcze. Pinkasowi zostały już raz postawione zarzuty za korupcję i sprawa wylądowała w prokuraturze. Dla takiego człowieka tego typu sprawy, gdzie może wykazać się swoim doświadczeniem skorumpowanego lobbysty, to żywioł.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nam nie trzeba walki z Unią tylko z tym co nasz kraj wychowywał na własnej piersi tfu!>politykami

Tap Tap Tap...
Awatar użytkownika
By Peter007
#1689027
pathhell pisze:
Peter007 pisze:Z zewnątrz? A prokuratura do kogo należy? ;)

Chodzi mi o nas czyli waperów...

Tap Tap Tap...

No ja wiem ale chyba nie Ty będziesz prowadził postępowanie. A chyba nie myślisz, że Ziobro da zrobić krzywdę Pinkasowi?
By skaecik
#1689340
W związku z tym można mu wytoczyć powództwo cywilne, które może być pozwem zbiorowym, czy się mylę?

Wytapatalkowane
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.