EPF
Co z czym i jak mieszać.
By Syrus
#1686675
Witam! Gdzieś kiedyś czytałem, że pierwsze liquidy w Polsce były tworzone przez osoby zamawiające w tajemniczej "mieszalni chemicznej" roztwór z glikolu, gliceryny i nikotyny. A że dyrektywa już w zasadzie jest praktycznie na miejscu, pytanie brzmi - jest gdzieś ta mistyczna mieszalnia, dzięki której można by sobie zamawiać, choćby "na telefon" czy nawet z dojazdem ową mieszankę? Bo, szczerze, średnio uśmiecha mi się kupowanie 10ml bazy 20mg i rozcieńczanie jej zerówką w momencie, w którym normalnie kupuję 5x100ml bazy 3mg za te same piniążki. Wie ktoś coś?
By Syrus
#1686683
Aż zaraz z ciekawości sklecę do nich maila z zapytaniem, jak odpowiedzą to dam znać co i jak.
By Syrus
#1686685
Więc może to jest jakieś rozwiązanie. Chyba, że dyrektywa stwierdziła, że też nie wolno "bo ja tak mówię"?
Awatar użytkownika
By Goldi
#1686688
Trzeba będzie sprawdzić dostępność tych roztworów po wejściu ustawy.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1686696
Pierwsze liquidy w Polsce pochodziły z Chin z Farsee i Boge. Pierwsze samogony, którymi handlowano były mieszane na kolanie w piwnicy przy użyciu "naturalnej nikotyny pozyskiwanej z liści tytoniu" :)
To co linkuje Goldi, to już nowożytność i pełna profeska :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Syrus
#1686703
Szczerze mówiąc, to jeżeli by nie przeszło coś w stylu ww. mieszalni, to wolałbym już palić liquidy o mocy 1mg (w końcu sukcesywnie zszedłem z 24 i rzuciłem po drodze analogi, to co, niżej nie zejdę?) niż bawić się w mieszanie przy użyciu "naturalnej nikotyny(...)". Mam dwie lewe ręce, ale lubię swoje życie, nie mam zamiaru topić się w "czystej" nikotynie. Fajnie, że taniej, ale nie po to pozbywałem się gargantuicznych ilości nikotyny, żeby się nią zatruć.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.